اکران «مست عشق» به تعویق افتاد

 اکران فیلم «مست عشق» که قرار بود از فردا آغاز شود، حداقل یک هفته به تعویق افتاد.

اکران «مست عشق» به تعویق افتاد

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، اکران عمومی فیلم مست عشق که قرار بود فردا، به‌صورت همزمان در ایران و ترکیه آغاز شود، حداقل به مدت یک هفته به تعویق افتاد.

دلیل خاصی برای این تعریف عنوان نشده اما شنیده می‌شود، هماهنگی‌ها برای اکران همزمان ایران و ترکیه، دلیل اصلی این رخداد باشد. فیلم قرار بود از هفته گذشته و در قالب اکران عیدفطر به روی پرده برود اما هماهنگی‌ها برای اکران همزمان، باعث ایجاد یک هفته اکران این فیلم شد. به همین دلیل هم احتمال می‌رود که طولانی‌تر شدن پروژه هماهنگی، اکران این فیلم را یک هفته دیگر به تعویق انداخته است.

به گزارش ایرنا، این اتفاق در شرایطی رخ داد که مست عشق ، ماه‌هاست که به شکلی کامل آماده می‌شود و هیچ مشکل و عقب‌مانندگی فنی در مراحل پس‌تولید وجود ندارد.

مست عشق به دلیل حالت مشارکتی خود را با طرف ترک، بارها در حین تولید، مشمول حاشیه‌هایی که روند تولید این اثر و البته اکران آن را انجام داد.

در مست عشق که به کارگردانی حسن فتحی ، نویسندگی فرهاد توحیدی و تهیه‌کنندگی مهران برومند ساخته شده، شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، حسام منظور، هانده ارچل، ابراهیم چلیک‌کول، سلما ارگچ، بنسو سورال، بورک توزکوپاران و بوران کوزوم بازی کرده‌اند.

داستان این فیلم، همزمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد. در مست عشق ، شهاب حسینی در نقش شمس تبریزی، پارسا پیروزفر در نقش مولانا و هانده ارچل در نقش کیمیاخاتون حضور داشته‌اند.

۲۴۵۲۴۵

منبع: khabaronline-1895893

ارسال نظر