خانواده همسر مسی قربانی سرقت مسلحانه شدند

ورزش سه نوشت: خانواده آنتونلا، همسر لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین و اینتر میامی، در شهر روزاریو در شمال شرق آرژانتین قربانی یک سرقت مسلحانه شدند.

خانواده همسر مسی قربانی سرقت مسلحانه شدند

این حمله به آگوستینا اسکالیا، پسر عموی آنتونلا روکوزو، که کارمند سوپرمارکت خانوادگی است زمانی رخ داد که آنها با یک شورلت اونیکس مشکی برای واریز مبلغی پول به سمت بانک حرکت می‌کردند.

پس از فاصله چند متری از سوپرمارکت متعلق به خانواده همسر مسی، یک خودروی سفید رنگ با شیشه‌های رنگی به موازات خودروی آنها حرکت کرد و سعی کرد اسکالیا را تعقیب کند.

پسر عموی آنتونلا وقتی متوجه قضیه شد در حین شتاب گیری برای فرار با خودروی دیگری برخورد کرد و سپس یکی از سارقان با شلیک گلوله به شیشه عقب خودرو مشکی رنگ، ماشین آنها را مجبور به توقف کرد.

در این لحظه دو نفر از خودروی سفید رنگ پیاده شده و شیشه‌های آن را شکستند و کیف‌های حاوی پول را به سرقت بردند.

داریو سانتاماریا، رئیس پلیس امنیتی روزاریو در مصاحبه تلویزیونی گفت: "آنها برای واریز پول از سوپرمارکت خارج شدند و پس از عبور از کمتر از 10 بلوک، این خودرو به آنها نزدیک شد، بنابراین آنها شیشه را شکستند و با پول‌ها رفتند. ما در حال انجام بازجویی هستیم تا بفهمیم چه کسی از انتقال این مبلغ مطلع بوده است."

برای پلیس، این یک رویداد "تصادفی" نبود، بلکه سارقان می‌دانستند که به دنبال چه هستند، به همین دلیل خانواده و سایر کارکنان سوپرمارکت مورد بازجویی قرار گرفتند.

این دومین حادثه‌ای است که خانواده همسر مسی را درگیر می‌کند. پیش‌تر در ماه مارس گذشته فروشگاه فیلم تیراندازی را ضبط کرد و این سارق پیامی تهدیدآمیز به ستاره فوتبال ارسال کرد و گفت: "مسی، ما منتظر تو هستیم. شهردار روزاریو، پابلو، یک فروشنده مواد مخدر است. او از شما مراقبت نخواهد کرد!" در آن اتفاق 14 گلوله به سمت جلوی سوپرمارکت شلیک شد و در حال حاضر پرونده آن نیز همچنان در دست بررسی است.

257 251

منبع: khabaronline-1840470

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار