اعتراض مدیر تراکتور به استفاده از VAR در دربی

ورزش سه نوشت: سرپرست تیم تراکتور ساعاتی بعد از انتشار یک استوری، اعتراض دوباره‌ای را به استفاده از VAR در بازی شهرآورد مطرح کرد.

اعتراض مدیر تراکتور به استفاده از VAR در دربی

سعید مظفری‌زاده که ساعتی پیش با انتشار یک استوری به ماجرای داوری در بازی شهرآورد اعتراض کرده بود، در گفتگو با خبرنگار ما اعتراض خود را به این شکل توضیح داد: روندی که در حال انجام است، درست نیست چون یکنواختی و یکپارچگی لیگ از دست می‌رود.

او در ادامه اظهار داشت: شاید تیمی که روز پایان لیگ برتر قهرمان شود، با امتیازی جام بگیرد که با وی ای ار در همین بازی به دست آمده است. همچنین ممکن است یک تیمی سقوط کند و بگوید اگر وی ای ار در فلان بازی ما بود، اشتباه داوری صورت نمی‌گرفت و شکست نمی‌خوردیم.

مظفری‌زاده دیدگاه خود را به این شکل توضیح داد: این علامت سوال تا پایان لیگ هم باقی خواهد ماند. بحث من اصلا تراکتور نیست. من می‌گویم چگونه می‌شود که این تبعیض آشکار به ضرر ۱۴ تیم انجام می‌شود.

این داور پیشین فوتبال ایران در پایان راجع به پذیرش این موضوع از سوی فیفا عنوان کرد: من دوست دارم بدانم در نامه‌ای که به فیفا ارسال کردند چه بوده و چرا فیفا این موضوع را قبول کرده است. ما نمی‌گوییم چرا وی ای ار هست، میگوییم چرا در میانه یک فصل فقط برای یک بازی استفاده می‌شود.

258 258

منبع: khabaronline-1848221

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار