واکنش مسئول مذاکره با برانکو به پاسخ منفی مرد کروات

ورزش سه نوشت: عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید به زودی وضعیت حضور برانکو در این باشگاه مشخص خواهد شد.

واکنش مسئول مذاکره با برانکو به پاسخ منفی مرد کروات

محمد دلبری که به تازگی در آبان ماه به جای مسجدی به عضویت هیئت مدیره پرسپولیس درآمده، در گفتگویی با خبرنگارانی که مقابل باشگاه بودند درباره آخرین شرایط انتخاب سرمربی و خروجی جلسه هیئت مدیره گفت: از روند پیگیری برای جذب سرمربی و همینطور بازیکنان و اردوی تیم داشتند، گزارشی توسط مدیرعامل باشگاه ارائه شد. گزارش مربوط به اولویت انتخا سرمربی با توجه به مصوبات قبلی و اولویت بندی هیئت مدیره هم ارائه شد. با توجه به سفر بنده گزارش داده شد. امروز هم از داخل هیئت مدیره تماس گرفتیم ولی همان مطالب را تکرار کرد.

او ادامه داد: برای اینکه هواداران مطمئن باشند که هیئت مدیره تمام تلاشش را کرده، مسائل مالیاتی و غیره را حل کردیم و مدارک ارسال شد. قبلا گفتم و الان هم تاکید می‌کنم که آقای برانکو مسئله زمان و مبلغ را مطرح نکرده. نه ما مطرح کردیم و نه ایشان و اولویت بحث خانواده و مسائل شخصی بود و گفتند اگر حل شود، درباره مسائل دیگر هیچ مشکلی ندارم ولی ظاهرا مسائل خانوادگی برای‌شان مشکل ساز شده.

دلبری در واکنش به این سوال که اگر برانکو نیاید، گزینه بعدی خارجی خواهد بود یا ایرانی، عنوان کرد: قطع به یقین با توجه به مصوباتی که داشتیم و با توجه به اینکه توانمندی آقای گل‌محمدی توانمندی‌اش ثابت شده بود، قطعا به عنوان سرمربی خارجی با کیفیت و روزمه خوب خواهیم بود.

دلبری سپس در واکنش به این سوال که آیا آقای برانکو دلخوری بابت پرداخت نشدن مالیاتش و مسائلی از دست دارد، عنوان کرد: اصلا هیچ مسئله ای در جلسه ای که با آقای برانکو داشتیم، در این رابطه مطرح نشد. این ها گمانه زنی بود. امروز حتی تاکید کردیم به آقای برانکو که از رابط شکایت خواهیم کرد. ایشان تاکید کرد با هیچ کس صحبتی نکردم و اولویت من خانواده است. به هیچ عنوان از این مسائل حرف زده نشد. برخی رسانه‌ها گمانه زنی خودشان را به نقل از آقای برانکو مطرح کردند و به همین جهت مدارک مالیات آقای برانکو را گرفتیم و برایشان فرستادیم. هر کاری هم لازم باشد برای آوردن آقای برانکو انجام خواهد شد. اما اگر نظر ایشان منفی باشد که دیگر نمی شود کاری کرد.

دلبری در ادامه توضیح داد که تمرینات با اوسمار مربی برزیلی شروع خواهد شد: بله تمرینات مصوب شد با آقای اوسمار شروع شود. اردو برنامه ریزی شد. اردوی خارجی. همزمان هم رایزنی با گزینه های خارجی در جریان خواهد بود. رایزنی از طریق سفیر ایران در کرواسی با آقای برانکو انجام خواهد شد و اگر نشود، گزینه بعدی را وارد مذاکره خواهیم شد. داشتیم امروز هم روزمه چند سرمربی را بررسی می‌کردیم.

عضو هیئت مدیره پرسپولیس در واکنش به صدای ضبط شده از سوی برانکو که شب گذشته منتشر شد، بیان کرد: ایشان گفت وویسی می دهم که مربوط به مسائل شخصی است و من این وویس را در اختیار روابط عمومی باشگاه گذاشتم. گفت امکان اینکه بیایم نیست.

دلبری در پایان گفت: امروز قرار شد آقای درویش از طریق سفارت وضعیت آقای برانکو را بررسی کنند. اگر نشود دنبال گزینه های دیگر خواهیم بود.

حرف‌های دلبری در پایان اشاره به جذب لیست یحیی گل محمدی بود: آقای گل محمدی همچنان برای ما مورد احترام است و همزمان در حال جذب بازیکنانی هستیم که ایشان معرفی کرده اند.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1859348

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار