منتفی شدن هر سه گزینه سرمربیگری پرسپولیس

به نظر می‌رسد پروسه انتخاب سرمربی در باشگاه پرسپولیس پیچیده‌تر و طولانی‌تر از آنچه تصور می‌کردیم پیش خواهد رفت.

منتفی شدن هر سه گزینه سرمربیگری پرسپولیس

بعد از مطرح شدن نام سه گزینه نهایی سرمربیگری پرسپولیس در این باشگاه بحث و بررسی درباره شرایط حضور آنها و رزومه کاری‌شان در این تیم پی گرفته شد ضمن اینکه گمانه زنی‌ها در فضای رسانه‌ای و مجازی پیرامون این سه مربی بالا گرفت اما در حال حاضر حضور هر سه مربی در صندلی سرمربیگری سرخ‌ها منتفی شده است.

ولادیمیر پتکوویچ گزینه اول پرسپولیس بود که به‌خاطر رزومه مناسبش و نام و اعتباری که در دنیای مربیگری دارد باشگاه سراغ او رفت اما این مربی اعلام کرد حاضر به کار در ایران نیست. البته شرایط مالی قرارداد پتکوویچ هم حضورش در ایران و پرسپولیس را دشوار می‌کرد کما اینکه او در باشگاه سابقش بوردو ماهیانه 300 هزار یورو حقوق می‌گرفت.

گزینه دوم پرسپولیس خوسه پسیرو پرتغالی بود که او در حال حاضر سرمربی تیم ملی نیجریه است. این مربی هم در پاسخ به پرسپولیس گفته بعد از پایان جام ملت‌های آفریقا حاضر به مذاکره است که محدودیت زمان کار را برای ادامه مذاکرات با او سخت می‌کند کما اینکه مرحله گروهی جام ملت‌های آفریقا 4 بهمن به پایان خواهدرسید اما نیجریه بعد از یک برد و یک مساوی احتمالا به مرحله بعد صعود خواهد کرد و حضور پسیرو در این تورنمنت طولانی‌تر می‌شود.

گزینه سوم جیووانی دی بیاسی ایتالیایی بود که رزومه نسبتا ضعیف‌تری نسبت به دو گزینه دیگر داشت. دی بیاسی در مذاکرات اولیه اوکی ابتدایی را داده بود. این مربی که تا نوامبر 2023 یعنی حدود سه ماه قبل در تیم ملی آذربایجان کار می‌کرد ابتدا مورد تایید مدیران باشگاه پرسپولیس قرار گرفت اما فشار هواداران در فضای مجازی و اینکه رزومه ضعیفی دارد باعث شد حضور این مربی در راس کادر فنی پرسپولیس منتفی شود.

با این شرایط باشگاه پرسپولیس وارد مرحله تازه‌ای برای بررسی گزینه‌های بعدی شده و به نظر می‌رسد پروسه انتخاب سرمربی با توجه به فضای ایجاد شده دشوارتر شود.

251 251

منبع: khabaronline-1863472

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار