یامگا از بیمارستان مرخص شد؛ آماده برای جراحی سرنوشت‌ساز

بازیکن فرانسوی تیم فوتبال استقلال دقایقی پیش از بیمارستان مرخص شد تا پس از استراحت چند روزه برای سومین و مهم‌ترین جراحی چشمش آماده شود.

یامگا از بیمارستان مرخص شد؛ آماده برای جراحی سرنوشت‌ساز

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تمرین سه‌شنبه هفته گذشته استقلال با یک اتفاق تلخ همراه بود. وقتی بازیکنان این تیم در کمپ زنده‌یاد ناصر حجازی برای انجام کارهای تاکتیکی به ۲ دسته تقسیم شده بود، کوین یامگا بازیکن فرانسوی آبی‌ها از ناحیه صورت آسیب دید.

برخورد استوک امید حامدی‌فر با چشم چپ مهاجم فرانسوی باعث خونریزی شدید این بازیکن از ناحیه چشم و صورت شد و چند دقیقه بعد آمبولانس یامگا را به بیمارستان منتقل کرد.

یامگا در روزهای گذشته دو جراحی سنگین را پشت سر گذاشت. در این دو جراحی پارگی مجرای اشکی که کاملا از بین رفته بود، ترمیم شد.

گزارش ایرنا حاکی از آن است که یامگا دقایقی پیش از بیمارستان مرخص شده و قرار است سه روز در منزل استراحت کرده و روز چهارشنبه سومین و مهم‌ترین جراحی‌اش را پشت سر بگذارد.

این جراحی برای بازیکن فرانسوی استقلال حیاتی محسوب می‌شود. تمرکز این جراحی بر این است که فشارِ روی عصب چشم برداشته شود تا بینایی یامگا به مرور برگردد.

پس از این جراحی مشخص خواهد شد که یامگا چه مدت از مستطیل سبز دور خواهد بود و آیا می‌تواند در نیم فصل دوم برای آبی‌پوشان به میدان برود یا زمان بیشتری خانه‌نشین خواهد شد.

258 258

منبع: khabaronline-1863653

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار