اعتراف عجیب رئیس لالیگا برای لجبازی با فلورنتینو پرز

خاویر تباس تایید کرد که مشکلات قدیمی اش با رئیس پی اس جی را به خاطر مخالفت با فلورنتینو پرز بر سر قضیه سوپرلیگ کنار گذاشته است.

اعتراف عجیب رئیس لالیگا برای لجبازی با فلورنتینو پرز

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ خاویر تباس بسیار خوشحال است که کیلیان امباپه در مسیر انتقال به رئال قرار گرفته و در مصاحبه با اکیپ به فلورنتینو پرز تبریک هم گفت. تباس هوادار رئال است اما مشکلاتی دیرینه با پرز دارد. او اعتراف کرد که پرز سه سال است با او حرف نمی زند و عمده مشکلشان به قضیه سوپرلیگ مربوط می شود.

به نقل از ورزش سه تباس انتقال امباپه به رئال را به سود لالیگا عنوان کرد و گفت: «به خدمت گرفتن بازیکنان بزرگ لالیگا را تقویت می کند، اما ضروری هم نیست. البته همیشه بهتر است که لالیگا نام های بزرگ داشته باشد. داشتن مربیانی مانند مورینیو یا گواردیولا نیز مفید است. اما بازیکنانی مانند رونالدو، نیمار و مسی رفتند و لالیگا به مسیر خود بسیار خوب و بی مشکل ادامه می دهد. با این حال، امباپه به ما در سال های آینده کمک خواهد کرد تا همه چیزهایی را که قبلاً به دست آورده ایم، تثبیت کنیم.»

ضرر لیگ فرانسه از جدایی امباپه: «با تمام ایراداتش، پی اس جی در 10 سال گذشته یک برند ساخته است. لیگ یک به نوبه خود هنوز باید بیشتر روی برند خود کار کند. در کوتاه مدت، جدایی امباپه خبر خوبی نیست، اما استراتژی لیگ فرانسه باید در میان مدت و بلندمدت متمرکز باشد.»

تباس گفت که مشکلاتش با ناصر الخلیفی را فعلا کنار گذاشته چون موضعی مشابه در مورد سوپرلیگ دارند: «الان مشکلی با ناصر ندارم و باید درک کرد چه زمانی اختلافات را کنار گذاشت. پرز توقع داشت در سوپرلیگ حامی او باشم و علیه الخلیفی و چفرین (رئیس یوفا) موضع بگیرم اما من این کار را نکردم اما این هم دلیل نمی شود که با همه کارهای الخلیفی و چفرین موافق باشم. من و ناصر مشکلاتمان را کنار گذاشته ایم و با همه قدرت علیه پرز و سوپرلیگ هستیم.»

257 251

منبع: khabaronline-1876655

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار