جریمه مربی لیگ برتری به‌خاطر رفتن به سرویس بهداشتی!

مربی آلومینیوم اراک به دلیل خروج از جایگاه ویژه در بین نیمه با جریمه مالی مواجه شده است.

جریمه مربی لیگ برتری به‌خاطر رفتن به سرویس بهداشتی!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بر حسب گزارش سعید زارع، نماینده برگزاری مسابقه تیم‌های استقلال خوزستان و آلومینیوم در هفته هجدهم لیگ برتر تصمیم گرفت تا آرای خود را صادر کند که در این بین، یکی از گزارش‌ها با یک اتفاق عجیب صادر شد.

در گزارش ورزش سه آمده است: در رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شده «مجید محافظت‌کار، مربی تیم آلومینیوم اراک به دلیل نقض ماده ۸۹ انضباطی باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. وی به یک جلسه از همراهی تیم خود به مدت ۶ ماه تعلیق می‌شود که این رای از حیث جریمه نقدی قابل تجدید نظر است.»، اما این رای در حالی صادر شده که نماینده برگزاری این مسابقه با اتفاقی عجیب گزارش را ارسال کرده است.

محافظت‌کار در دیدار گذشته آلومینیوم اراک مقابل استقلال خوزستان که در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، به دلیل دو کارته بودن اجازه حضور روی نیمکت را نداشت و در حالی که طبق قوانین باید در جایگاه شیشه‌ای استقرار پیدا می‌کرد، بخاطر جلوگیری از ورودش به CIP توسط حراست، به جایگاه ویژه منتقل شد و در کنار اعضای تیم حریف نشست و در نیمه اول در این جایگاه حضور داشت.

اما دلیل جریمه این مربی اتفاق عجیب در بین نیمه بود؛ زمانی که او قصد داشت به سمت سرویس بهداشتی برود، اما سعید زارع، مسؤول برگزاری بازی که در اجرای مسابقه هم قصور زیادی انجام داد، اعلام کرد نباید از جایگاه خارج می‌شد و به همین دلیل گزارش او را به کمیته انضباطی ارسال کرد تا این مربی ۳۰ میلیون تومان جریمه شود!

سعید زارع در حالی این کار را انجام داده که قبل از شروع مسابقه هم نام بهروز نوروزی‌فرد، مدافع غایب و مصدوم آلومینیوم اراک را به اشتباه در سامانه فدراسیون فوتبال ثبت کرده بود ولی در نهایت هم سه گزارش انضباطی از این دیدار فرستاد.

251 251

منبع: khabaronline-1881537

ارسال نظر