تنها راه بازگشت ستاره مغضوب قلعه‌نویی به تیم ملی

بازگشت هافبک ملی پوش الوحده امارات به جمع بازیکنان مدنظر امیر قلعه نویی به موضوعاتی خارج از مستطیل سبز بستگی دارد.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا در حالی با حذف تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی همراه بود که لیست بازیکنان منتخب امیر قلعه نویی بدون حضور احمد نورالهی بود.

به گزارش مهر، هافبک موفق فصل جاری الوحده امارات که به دلیل ترک اردوی تیم ملی ایران در بازی با هنگ کنگ در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ که قبل از جام ملت‌های آسیا برگزار شد از فهرست نهایی امیر قلعه‌نویی خط خورد تا دیگر کسی سراغ این هافبک گلزن و بازی‌ساز موفق فعلی فوتبال امارات نرود.

با این حال عملکرد درخشان نورالهی در لیگ فوتبال باشگاهی امارات پس از جام ملت‌های آسیا نیز ادامه داشت تا این بازیکن سوژه اصلی برای پرسش از سرمربی تیم ملی ایران شود.

قلعه نویی با وجود تاکید روی توانایی‌های فنی نورالهی در خصوص زمان بازگشت او و احتمال دعوت مجدد به اردوی تیم ملی ایران لبخند زد تا نشان دهد بازگشت این بازیکن همچنان با پیچیدگی‌هایی همراه است.

از قرار معلوم سرمربی تیم ملی ایران در راستای حفظ انضباط در تیم ملی ایران تنها در صورتی حاضر به بازگشت نورالهی خواهد شد که هافبک الوحده امارات عذرخواهی رسمی در این باره از کادر فنی داشته باشد تا بتواند بار دیگر پیراهن تیم ملی ایران را تا زمان حضور قلعه نویی در رأس کادر فنی بر تن کند.

حالا باید منتظر بود نورالهی که تا حالا هیچ صحبتی درباره اتفاقات حاشیه‌ای رخ داده نکرده است چه واکنشی در خصوص این موضوع خواهد داشت.

258 258

منبع: khabaronline-1882780

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار