رسوایی بزرگ: احتمال حذف یک تیم بزرگ از یورو 2024

اتفاقات اخیر در لیگ ترکیه باعث شده است که یوفا به فکر جریمه‌ای سنگین برای فوتبال این کشور باشد.

رسوایی بزرگ: احتمال حذف یک تیم بزرگ از یورو 2024

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ فوتبال ترکیه در چند ماه اخیر با اتفاقاتی عجیب و باورنکردنی در زمین بازی روبرو شده که انتقادها از رفتار بازیکنان و باشگاه‌های حاضر در سوپر لیگ این کشور را افزایش داده است.

به نقل از ورزش سه در جریان دیدار فنرباغچه برابر ترابزون اسپور بود که هواداران ترابزون پس از سوت پایان بازی وارد زمین شدند و به سمت بازیکنان حریف حمله کردند. بازیکنان فنرباغچه هم صحنه را ترک نکردند و به شکل عجیبی با آنها درگیر شدند و کار به برخورد فیزیکی رسید.

این در حالی است که درگیری در زمین در لیگ ترکیه پیش از این هم جنجال زیادی به پا کرده بود و حتی کار به برخورد فیزیکی مدیران باشگاه با داوران رسیده بود و به نظر می‌رسد که این وضعیت به هیچ وجه برای یوفا خوشایند نیست و آنها در فکر جریمه سنگینی برای فوتبال ترکیه هستند.

محمود رضایف خبرنگاری است که مدعی شده با یکی از مقامات رسمی یوفا درباره اتفاقات بازی فنرباغچه و ترابزون اسپورت صحبت کرده و پاسخی که دریافت کرده برایش بسیار غافلگیرکننده بوده چون یوفا همه چیز را به صورت دقیق زیر نظر دارد.

در پستی که او در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) منتشر کرد آمده است: «این مقام یوفا تاکید کرده است که تحقیقات گسترده‌ای در حال انجام است که ممکن است باعث حذف فنرباغچه از لیگ شود. در صورتی که نقش فدراسیون فوتبال ترکیه ثابت شود هم جریمه‌های سختی به دنبال خواهد داشت.

او حتی مدعی شد که فکر می‌کند ممکن است این اتفاقات باعث شود که تیم ملی ترکیه از رقابت‌های جام ملت‌های اروپای 2024 کنار گذاشته شود و سوپرلیگ ترکیه تحت نظارت دقیق قرار خواهد گرفت و هر اتفاقی با جریمه روبرو خواهد شد.»

این خبری بسیار بد و شوکه کننده برای فوتبال ترکیه است که حالا با عواقب سنگینی به دلیل رفتارهای هواداران و اتفاقات دیگری که در زمین رخ داده است روبرو خواهد شد.

257 251

منبع: khabaronline-1887232

ارسال نظر