سورپرایز ترکمنستان برای امیر قلعه نویی

سرمربی تیم ملی ترکمنستان نام پنج بازیکن را در فهرست تیمش برای دیدار مقابل ایران تغییر داد.

سورپرایز ترکمنستان برای امیر قلعه نویی

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ تیم ملی ترکمنستان پس از یک باخت و یک تساوی در شروع کارش در مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 در قاره آسیا، دوم فروردین ماه امسال هم در سومین مسابقه خود در این رقابت‌ها با پنج گل در ورزشگاه آزادی مقابل تیم ایران شکست خورد تا این نتیجه منجر به ایجاد پنج تغییر در فهرست این تیم از سوی مرگن اورازوف شود.

به نقل از ورزش سه سرمربی تیم ملی ترکمنستان به دلیل عملکردی که شاگردانش در دیدار رفت مقابل ایران داشتند و شکست سنگینی را متحمل شدند، تصمیم به ایجاد پنج تغییر در لیست گرفت و پنج بازیکن جدید را به اردو فرا خواند.

تیم ملی ترکمنستان در حالی از ساعت 18:30 فردا سه‌شنبه در ورزشگاه عشق‌آباد میزبان تیم ایران است که مرگن اورازوف امیدوار است با ایجاد پنج تغییر در فهرست تیمش بتوانند حداقل یک امتیاز از شاگردان امیر قلعه‌نویی بگیرند یا باخت سنگین نداشته باشند.

بخش رسانه‌ای تیم ملی ترکمنستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، راحت جپاروف دروازه‌بان، ایهلاس توییانوف و میلیس دوردیف مدافعان، ولمیرات بالاکوف، هافبک و بگنچ آکمامدوف، مهاجم از باشگاه فوتبال آرکاداغ به جای بازیکنان مصدوم به اردوی تیم ملی این کشور اضافه شدند تا در صورت نیاز برابر ایران به میدان بروند.

روسلان مینگازوف، دوران حجامامدوف، جومایف، هاکموحمت بیاشیموف و رسول چاریف نیز پنج بازیکنی هستند که از فهرست تیم ملی ترکمنستان برای بازی برگشت مقابل ایران خط خوردند.

257 251

منبع: khabaronline-1888099

ارسال نظر