بجه غول ناامید کننده تر از همیشه

مهاجم منچسترسیتی برای پنجمین بازی پیاپی نتوانست گلزنی کند که این بدترین عملکرد مهاجم نروژی در این فصل است.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ دیدار حساس منچسترسیتی و آرسنال در لیگ برتر بدون رد و بدل شدن گلی به پایان رسید تا لیورپول بتواند به تنهایی صدرنشین لیگ برتر باشد. لیورپول با ۶۷ امتیاز صدر جدول را از آرسنال پس گرفت. توپچی‌ها و سیتیزن‌ها به ترتیب با ۶۵ و ۶۴ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

به نقل از ایسنا ارلینگ هالند در دیدار برابر آرسنال موفق به گلزنی نشد. به این ترتیب او در پنج بازی متوالی برای باشگاه و تیم ملی کشورش گلی نزده است. این بدترین آمار هالند ۲۳ ساله در این فصل است. او یک بار قبلا در چهار مسابقه متوالی بین ۳ دسامبر تا ۵ فوریه گل نزده بود و حالا آمار گل نزدن‌های او به ۵ بازی پیاپی رسیده است.

به گزارش اسپورتینگ نیوز، مهاجم نروژی فصل گذشته کفش طلا را به دست آورد و امسال نیز در مسیر یک افتخار دیگر است اما خیلی‌ها در انگلیس عملکرد مهاجمان را براساس درخشش برابر "شش قدرت بزرگ" قضاوت می‌کنند و هالند که مقابل لیورپول در آنفیلد نیز گل نزده بود مورد انتقاد زیادی در رسانه‌ها قرار گرفته است و حتی روی کین عملکرد او را در دیدار با آرسنال در حد بازیکن دسته چهارم توصیف کرد.

قبل از این‌که درباره رکورد هالند برابر شش قدرت بزرگ لیگ برتر توضیح دهیم، اجازه دهید توضیح دهیم که «شش قدرت بزرگ» چه تیم‌هایی هستند. اصطلاح "شش قدرت بزرگ" به شش باشگاه فوتبال برجسته در انگلیس اشاره دارد: منچستریونایتد، منچسترسیتی، لیورپول، چلسی، آرسنال و تاتنهام.

این باشگاه‌ها نه تنها به دلیل موفقیت در زمین، بلکه به دلیل برند جهانی و جذابیت تجاری‌شان، همواره در خط مقدم فوتبال انگلیس بوده‌اند.

دوران حرفه‌ای هالند در برابر شش تیم بزرگ لیگ شروع بسیار خوب شروع شد و او در داربی منچستر هت تریک کرد. او سپس سه بازی را بدون گل مقابل این تیم‌ها پشت سر گذاشت.

همان‌طور که می بینید عملکرد هالند برابر شش قدرت بزرگ در لیگ برتر دچار افت شده است.

فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲/ ۹ بازی - ۶ گل- ۴ پاس گل

فصل ۲۰۲۳-۲۴/ ۱۰ بازی - ۶ گل - ۳ پاس گل

بهترین عملکرد برابر شش قدرت بزرگ لیگ برتر انگلیس

۱. آلن شیرر نیوکاسل ۱۲۹ بازی/ ۵۶ گل
۲. وین رونی منچستریونایتد، اورتون ۱۳۵ بازی/ ۴۵ گل
۳. سرخیو آگوئرو منچسترسیتی ۷۵ بازی/ ۴۴ گل
۴. جیمی واردی لستر سیتی ۹۸ بازی/ ۴۳ گل
۵. جیمی فلوید هاسلبنک چلسی، لیدز یونایتد ۸۱ بازی/ ۴۱ گل
۶. محمد صلاح لیورپول ۶۸ بازی/ ۳۹ گل
۷. هری کین تاتنهام ۸۱ بازی/ ۳۹ گل
۸. تیری آنری آرسنال ۶۱ بازی/ ۳۴ گل
۹. دیون دوبلین منچستریونایتد، استون ویلا ۹۲ بازی/ ۳۴ گل
۱۰. رابی فاولر لیورپول ۹۰ بازی/ ۳۳ گل
۱۱. اندی کول منچستر یونایتد، نیوکاسل، منچسترسیتی ۱۰۹ بازی/ ۳۲ گل

منچسترسیتی در دیدار بعدی چهارشنبه ۱۵ فروردین باید در دیداری حساس به مصاف استون ویلا برود و در ادامه با کریستال پالاس دیدار خواهد داشت.

257 251

منبع: khabaronline-1890036

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار