موضع رسمی وزیر اقتصاد درباره واگذاری سرخابی‌ها

وزیر اقتصاد و دارایی می‌گوید که آگهی جدید مربوط به واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به‌زودی صادر می‌شود.

موضع رسمی وزیر اقتصاد درباره واگذاری سرخابی‌ها

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ طی هفته‌های اخیر همه در انتظار نهایی شدن بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی بوده‌اند تا بالاخره این دو باشگاه از سایه مالکیت مشترک خارج شده و مشکلی برای دریافت مجوز حرفه‌ای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشند.

به نقل از ورزش سه از بانک ملت و تجارت به عنوان جدی‌ترین مشتریان پرسپولیس و استقلال یاد می‌شود. حالا وزیر اقتصاد و دارایی در نشست خبری امروز خود به سوالی درباره روند واگذاری سرخابی‌ها پاسخ داده است.

سیداحسان خاندوزی می‌گوید: با توجه به اینکه مصوبه پیشین مربوط به واگذاری مالکیت باشگاه پرسپولیس در اسفندماه مورد تایید هیئت واگذاری قرار نگرفت، این موضوع مجدد در هیئت وزیران مطرح گردید.

او گفت: بنا شد که آگهی مزایده جدیدی منتشر شود تا از طریق شرکت‌های تابعه بانک‌های غیر دولتی، این اتفاق رخ دهد. منتظر هستیم تا مراحل تشریفات قانونی مربوط به واگذاری این باشگاه‌ها طی شود.

سخنگوی اقتصادی دولت در پایان اضافه کرد: بعد از خاتمه آن ایام، مشخص می‌شود که چه شرکت‌ها و یا بانک‌هایی برای این مزایده ثبت نام کرده‌اند و بعد از آن اهلیت و شرایط قانونی بررسی می‌شود و وارد مرحله نهایی آن قرارداد خواهیم شد.

257 251

منبع: khabaronline-1890397

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار