مورایس: امروز در زمین بیشتر دعوا بود تا بازی!

از نگاه سرمربی تیم فوتبال سپاهان دیدار این تیم مقابل تراکتور بیشتر دعوا بوده است تا بازی!

مورایس: امروز در زمین بیشتر دعوا بود تا بازی!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، ژوزه مورایس پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتور اظهار داشت: نوروز همگی مبارک. آرزوی موفقیت و سلامتی برای شما و خانواده‌های‌تان دارم. این دومین بار است که من به تبریز آمدم و در این استادیوم قرار گرفتم. می‌توانم بگویم این جو را دوست داشتم و عاشقش بودم. یک ساعت و نیم قبل از بازی رسیدم و استادیوم پر بود و می‌توانم بگویم این یک فوتبال واقعی بود. بنا بر اتفاقاتی که افتاد بازی صفر - صفر شد. هر دو تیم موقعیت‌های خوب گلزنی داشتند، اما به هر حال باید نتیجه‌ای را که رقم خورد، قبول کنیم.

وی در واکنش به طرح این موضوع که امروز هواداران، نمایشی بهتر از هر دو تیم داشتند، گفت: نظر خیلی خوبی است. فکر می‌کنم امروز در زمین بیشتر دعوا بود تا بازی!

سرمربی تیم سپاهان درباره اینکه تیمش از نظر تمام‌کنندگی دچار مشکل است، تصریح کرد: ما همیشه نگران هستیم وقتی تیم‌مان به زمین می‌رود. همینطور وقتی گل نمی‌زنیم. ما گل هم نخوردیم. تراکتور نیز دو موقعیت داشت که نتوانست تبدیل به گل کند. ما و تراکتور همیشه با این مشکل مواجه هستیم. البته می‌توانم اشاره کنم که امروز دو دروازه‌بان هم روز فوق‌العاده‌ای داشتند. من با مهاجمان بزرگ دنیا کار کردم، آنها هم موقعیت از دست می‌دهند. این نظر شماست و من قبول می‌کنم.

مورایس در پاسخ به خبرنگاری که گفت، به نظر می‌آمد در پایان بازی درگیری پیش آمده است، خاطر نشان کرد: من چیزی یادم نمی‌آید!

در ادامه خبرنگاری کسب یک امتیاز از دیدار مقابل تراکتور را به مورایس تبریک گفت و برای اثبات مدعای خود به توپ‌های بلندی که دروازه‌بان سپاهان می‌زد اشاره کرد که وی در پاسخ گفت: من اینطور فکر نمی‌کنم. بازیکنان در زمین بازی می‌کنند و من بازی نمی‌کنم. یعنی ما هیچ‌وقت بازی‌سازی نکردیم؟! من واقعاً جوابی برای این سؤال ندارم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد اهمیت دیدار با تراکتور و اینکه شرایط تیمش برای ادامه مسابقات لیگ را چطور می‌بیند، اظهار داشت: آرزو می‌کنم بتوانیم به عملکرد خوب‌مان ادامه دهیم و بازی‌ها را ببریم.

مورایس راجع به مصدومیت نیازمند نیز به خبرنگاران گفت: او یک شکستگی روی استخوان پایش دارد.

۲۵۸۲۵۸

منبع: khabaronline-1890996

ارسال نظر