دیدار نوروزی و جلسه مشورتی رئیس فدراسیون با بانوان چوگان باز

اصغر ناظری به منظور تبیین فعالیت های چوگان در حوزه بانوان با جمعی از بانوان چوگان باز دیدار وگفتگو کرد.

دیدار نوروزی و جلسه مشورتی رئیس فدراسیون با بانوان چوگان باز

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان ، اصغر ناظری رئیس فدراسیون چوگان ، امروز یکشنبه نوزدهم فروردین ماه با جمعی از بانوان چوگان باز در محل فدراسیون دیدار و گفتگوکرد.
در این دیدار ناظری به بیان برنامه های فدراسیون در حوزه بانوان طی 4 سال پیش رو پرداخت و افزود: خوشحالیم که به عنوان اولین گام درتقویم لیگ ملی چوگان برنامه دیدارهای بانوان را از 4 هفته به 9 هفته افزایش دادیم و خرسندیم که آغاز گر لیگ ملی چوگان ایران در سال 1403 با بازی بانوان آغاز خواهد شد.
وی در ادامه گفت:یکی از دغدغه های ما در سال 1403 تشکیل تیم ملی چوگان بانوان ایران و اعزام به رویداداهای بین المللی است و تلاش می کنیم در قالب دیدارهای رفت و برگشت اعزام و میزبانی تیم های خارجی را انجام دهیم.
رئیس فدراسیون چوگان با توجه به لزوم پرورش نیروی متخصص با هدف توسعه و ترویج بازی چوگان گفت:برگزاری دوره های آموزشی داوری ومربیگری را در دستور کار قراردادیم که تلاش و رایزنی برای ایجاد و راه اند ازی آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای چوگان یکی از این اقدامات مهم خواهد بود.
وی با اشاره به لزوم نگاه تخصصی به چوگان اضافه کرد با فعال سازی کمیته های تخصصی پیشین و افزودن کمیته های جدید به رشد چوگان این بازی کهن ایرانیان خوش بین هستیم.
حمایت های بیمه ای برای ورزشکاران و پیشکسوتان چوگان ونظارت دقیق به امور رفاهی خانواده چوگان از دیگر نکات مورد توجه رییس فدراسیون چوگان بود.
در ادامه بازیکنان چوگان حاضر در جلسه ضمن تشکر از قدردانی از رئیس فدراسیون چوگان به جهت دعوت و برگزاری جلسه مشورتی این اقدام را به فال نیک گرفته و به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

257 251

منبع: khabaronline-1892317

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار