احتمال جدایی رونالدو از النصر؛ پای مسی در میان است!

رفتار هواداران عربستانی باعث عصبانیت و ناراحتی کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی، شده و شاید به جدایی او منجر شود.

احتمال جدایی رونالدو از النصر؛ پای مسی در میان است!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ رونالدو پس از فسخ قرارداد غیرمنتظره با منچستریونایتد به اولین بازیکنی تبدیل شد که راه حضور در لیگ فوتبال عربستان را در پیش گرفت و نام این کشور را بر سر زبان‌ها انداخت تا پس از او بازیکنان بزرگ بسیاری راهی این لیگ شوند.

به گزارش ورزش سه، او حالا 39 سال دارد، اما هیچ نشانی از افت و تصمیم برای کناره‌گیری از فوتبال در او دیده نمی‌شود و در این فصل موفق شده است 42 گل به ثمر برساند که آماری درخشان برای او به حساب می‌آید اما شرایط در عربستان چندان هم مطابق میل این بازیکن پیش نمی‌رود.

این ستاره پرتغالی در چند ماه اخیر با معضل عجیبی روبرو بوده است. هواداران تیم‌های رقیب از نقطه ضعف او استفاده کرده و در هر بازی با فریاد زدن نام لیونل مسی باعث عصبانی شدن او و از دست رفتن کنترل و تمرکزش می‌شوند، اتفاقی که در بازی اخیر برابر الهلال باعث اخراجش از زمین شد.

سایت گل مدعی شده است که شاید همین رفتارها باعث شود که رونالدو به صورت جدی به ترک عربستان و النصر فکر کند که به هیچ وجه خبری برای آنها نخواهد بود و شاید راه چاره‌ای برای حل این موضوع اندیشیده شود.

قرارداد رونالدو با باشگاه النصر تا تابستان 2025 ادامه دارد و انتظار می‌رود که او تا پایان مهلت قراردادش همچنان به حضورش در این تیم ادامه دهد و پس از آن برای آینده تصمیم خواهد گرفت.

۲۵۸ ۲۵۸

منبع: khabaronline-1893806

ارسال نظر

New Project اخرین اخبار
New Project پربیننده‌ترین اخبار