رئیس جمهور فرانسه، رئال مادرید را تهدید کرد!

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، صحبت‌های جالبی را خطاب به فلورنتینو پرز و رئال مادرید مطرح کرد.

رئیس جمهور فرانسه، رئال مادرید را تهدید کرد!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛قرارداد کیلیان امباپه با پاریسی ژرمن پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و او دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در پارک دو پرنس ندارد و انتظار می‌رود که خیلی زود پیوستنش به رئال مادرید به صورت رسمی اعلام شود.

در گزارش ورزش سه آمده است:رقابت‌های جام ملت‌های اروپای 2024 قرار است از اواخر خرداد ماه برگزار شود و این بازیکن هم به عنوان اصلی‌ترین ستاره تیم ملی فرانسه به همراه این تیم در آلمان حضور خواهد داشت تا در کنار هم تیمی‌هایش برای کسب عنوان قهرمانی این مسابقات تلاش کند.

2009674

مدیران رئال مادرید صراحتا اعلام کردند که خواهان حضور این ستاره فرانسوی در اردوی این تیم پس از رقابت‌های یورو هستند و اجازه حضور او در مسابقات المپیک 2024 که قرار است در مرداد ماه به میزبانی پاریس برگزار شود را نخواهند داد.

ماکرون در گفتگو با خبرنگاران درباره المپیک اظهار داشت:« ما هر کاری که بتوانیم انجام خواهیم داد تا تیمی اهل رقابت و قدرتمند در المپیک داشته باشیم. من اطمینان زیادی به باشگاه‌های فرانسوی و اروپایی برای این رقابت‌ها دارم.»

او در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از این حرف، اشاره به رییس رئال مادرید است گفت:« بله، دقیقا. من دقیقا به همین موضوع اشاره دارم.»

۲۵۱ ۲۵۱

منبع: khabaronline-1895778

ارسال نظر