عکس| بازیکنی که پیراهنش را به هوادار فروخت!

بازیکن باشگاه مالاگا، با دریافت ۵۰ یورو از یک هوادار، پیراهنش را به او داد و در توجیه کارش به این نکته اشاره کرد که فرد میلیونری نیست!

عکس| بازیکنی که پیراهنش را به هوادار فروخت!

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ بعد از برد ۰-۱ مالاگا مقابل اتلتیکوB در روز یکشنبه، بازیکنان دوتیم مشغول احوالپرسی با هواداران بودند که یکی از هواداران از لورنزو درخواست کرد تا پیراهنی که در جریان بازی به تن داشته را برای یادگاری به او بدهد.

عکس| بازیکنی که پیراهنش را به هوادار فروخت!

لورنزو به او توضیح داد که به دلیل قوانین باشگاه اجازه این کار را ندارد ولی این هوادار ناامید نشد و به لورنزو پیشنهاد داد که حاضر است پیراهن او را به قیمت ۵۰ یورو خریداری کند. لورنزو این پیشنهاد را پذیرفت و با دریافت پول، پیراهنش را به این هوادار داد و دوربین‌های تلویزیونی این تصویر را ثبت کردند. خود لورنزو دراین‌باره گفت:«خیلی سریع اتفاق افتاد. ولی مردم این را درک می‌کنند. ما در لیگ اصلی بازی نمی‌کنیم و من هم میلیونر نیستم. دوست داشتم میلیونر بودم. تعداد محدودی پیراهن به ما برای هدیه دادن به دیگران می‌دهند و من هم پیراهن‌هایم را هدیه داده‌ام. بعد از اتمام پیراهن‌ها، برای دریافت پیراهن‌های بیشتر، باشگاه از ما پول می‌گیرد. من این را به هوادار روی سکوها گفتم و به همین خاطر او ۵۰ یورو به من پیشنهاد داد. سورپرایز شدم و به شکلی ذاتی پیشنهاد را قبول کردم و پیراهن را به او دادم!»

257 251

منبع: khabaronline-1896413

ارسال نظر