بازار خودرو از نفس افتاد/ آخرین قیمت شاهین، تیبا، پژو، تارا، دنا و کوییک + جدول

پس از چند روز افزایش قیمت، بالاخره بازار خودرو آرام گرفت و طی ۲۴ ساعت گذشته تغییری در قیمت‌ها شاهد نبودیم.

بازار خودرو از نفس افتاد/ آخرین قیمت شاهین، تیبا، پژو، تارا، دنا و کوییک + جدول

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، همزمان با کاهش قیمت‌ها در بازار ارز، قیمت خودرو نیز از نفس افتاد و بازار در روندی ثابت قرار گرفت.

گزارش‌ها از وضعیت بازار خودرو حاکی از آن است که قیمت پراید ۱۵۱ طی ۲۴ ساعت گذشته در بازار خودرو تغییر نکرد و ۳۰۰ میلیون تومان قیمت داشت.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ در بازار ۵ میلیون تومان گران شد و به کانال قیمتی ۶۰۰ میلیون توما راه پیدا کرد. پژو۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر، به قیمت ۸۶۵ میلیون تومان به فروش رفت. همچنین پژو۲۰۷ تیپ۵ مدل ۱۴۰۲ در بازار ۶۵۰ میلیون تومان قیمت داشت. پژو۲۰۷ دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ هم بدون تغییر، با قیمت ۷۲۵ میلیون تومان در بازار دیده می‌شد.

در این میان، قیمت پژوپارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ ثابت ماند و ۷۴۵ میلیون تومان فروخته شد. قیمت پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ هم بدون تغییر، ۷۵۰ میلیون تومان اعلام شد.

بنا به این گزارش، تارا دنده‌ای V۱ مدل ۱۴۰۲ در بازار خودرو بدون تغییر، ۷۹۰ میلیون تومان فروخته شد. تیبا صندوق‌دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز به قیمت ۳۸۵ میلیون تومان و تیبا هاچ‌بک EX ۳۹۰ میلیون تومان به فروش رفت.

گزارش‌های میدانی از بازار خودرو نشان می‌دهد قیمت دناپلاس اتوماتیک توربوآپشنال مدل ۱۴۰۲ در بازار در طول ۲۴ ساعت گذشته ثابت ماند و یک میلیارد و ۲۰ میلیون تومان قیمت داشت. قیمت دناپلاس دنده‌ای ساده مدل ۱۴۰۲ هم بدون تغییر، به قیمت ۷۷۵ میلیون تومان به فروش رفت. راناپلاس هم نیز تغییری در قیمت نداشت و ۵۸۵ میلیون تومان به فروش رفت. در عین حال، ساینا S دنده‌ای بنزینی مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۱۰ میلیون تومان و ساینا S اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ به قیمت ۴۸۵ میلیون تومان به فروش رفت.

در این میان، سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی مدل ۱۴۰۲ بدون تغییر، ۶۵۵ میلیون تومان قیمت خورد. شاهین G اتومات CVT نیز ۸۴۰ میلیون تومان به فروش رفت.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، کوییک GX L دنده‌ای ۳۵۹ میلیون تومان بود. کوییک R پلاس اتوماتیک هم به قیمت ۴۹۵ میلیون تومان به فروش رفت.

بازار خودرو از نفس افتاد/ آخرین قیمت شاهین، تیبا، پژو، تارا، دنا و کوییک + جدول

223225

منبع: khabaronline-1866370

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار