مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل محصولات فولاد مبارکه خبر داد:

رکورد حمل انواع محصولات فولاد مبارکه به مقصد مشتریان ارتقا یافت

مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل محصولات فولاد مبارکه از افزایش حمل محصول به مقصد مشتریان به‌عنوان موفقیت و گام دیگری در راستای پاسخ‌گویی حداکثری و به‌موقع به نیاز مشتریان و خلق ارزش مشترک برای جامعه از سوی فولاد مبارکه یاد کرد.

رکورد حمل انواع محصولات فولاد مبارکه به مقصد مشتریان ارتقا یافت

مجید فخاری در این باره گفت: در اردیبهشت‌ماه سال جاری که اکثر نواحی فولاد مبارکه توانستند تولید خود را ارتقا دهند، در حوزه حمل نیز به‌عنوان یکی از مهم‌ترین و نهایی‌ترین حلقه‌های زنجیره تولید فولاد مبارکه، با حمل بیش از 895 هزار تن انواع محصولات به مقصد مشتریان، رکورد جدیدی در ارسال و تحویل محصولات به ثبت رسید.

وی با بیان اینکه از این میزان حمل 788 هزار تن به‌صورت جاده‌ای و 107 هزار تن به‌صورت ریلی انجام شده شده است، تصریح کرد: رکورد حاصله حدود 8 درصد بیشتر از برنامه ماهانه و نسبت به رکود ماهانه قبل که در اردیبهشت‌ماه سال 1399 به دست آمده بود، 41 هزار تن بیشتر است.

مدیر برنامه‌ریزی فروش و حمل فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: در مجموع در دوماهه ابتدای سال جاری بیش از 1 میلیون و 640 هزار تن انواع محصولات به مقصد مشتریان ارسال شده که حدود 11 درصد آن حمل ریلی و 89 درصد آن به‌صورت حمل جاده‌ای بوده است.

به گفته فخاری دستاوردهای چشمگیر حمل محصولات در سال گذشته و سال جاری در تداوم موفقیت‌ها و دستاوردهای شرکت در دیگر حوزه‌ها رقم خورد؛ اقدامی که حاصل تلاش، همدلی و تعامل مؤثر همکاران واحد برنامه‌ریزی و کنترل حمل محصولات و نواحی تولیدی، فروش و بازاریابی، حمل‌ونقل و پشتیبانی، برنامه‌ریزی و کنترل تولید (PPC) و مساعدت سازمان‌های مرتبط بیرونی از جمله شرکت‌های حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای و رانندگان زحمت‌کش منطقه بوده که شایسته قدردانی است.

 

ارسال نظر