انتخابات در آران و بیدگل به صورت الکترونیکی برگزار می شود

فرماندار آران و بیدگل:

انتخابات در آران و بیدگل به صورت الکترونیکی برگزار می شود

انتخابات در آران و بیدگل به صورت الکترونیکی برگزار می شود
12 اردیبهشت 1396, 15:10 / کد خبر:3592
فرماندار آران و بیدگل گفت: شهر آران و بیدگل از جمله ۱۵۰ شهر کشور است که انتخابات شورای اسلامی شهر آن به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل معینی نژاد ظهر سه شنبه، در جلسه توجیهی و آموزشی کاربران رایانه شعب اخذ رأی شهر آران و بیدگل با تاکید بر مسئولیت سنگین کاربران رایانه در شعب اخذ رای، اظهار داشت: مسئولیت شما نسبت به سایر اعضای پیش بینی شده در شعب اخذ رای بیشتر و حساس تر است که دقت نظر بیشتری را نسبت به سایرین می طلبد.

وی تصریح کرد: کاربران حاضر در شعب اخذ رأی باید نسبت به رعایت اصل بی‌طرفی اهتمام ویژه ای داشته و امین رای مردم باشند و ضمن داشتن دقت و حوصله در کار؛ نسبت به وظایف محوله هوشیاری و تسلط کافی را داشته باشند.

فرماندار با بیان اینکه شهر آران و بیدگل از جمله ۱۵۰ شهری است در کشور که انتخابات شورای اسلامی شهر آن به صورت تمام الکترونیکی برگزار می شود، تاکید کرد: سهولت در برگزاری انتخابات و شمارش آراء، سالم برگزار شدن آن و اعلام سریع نتایج آراء هر شعبه، از جمله مزیت ‌های انتخابات الکترونیکی است.

در ادامه جلسه آموزش های لازم توسط کمیته فن آوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان آران و بیدگل درخصوص نحوه کار با صندوق های رای گیری الکترونیک و نیز فرآیند اخذ رای الکترونیک ارائه شد.

گفتنی است، انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در حوزه انتخابیه شهر آران و بیدگل برای نخستین بار بصورت تمام الکترونیک برگزار می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین