۱۷ مصدوم در حوادث رانندگی در اصفهان

۱۷ مصدوم در حوادث رانندگی در اصفهان

۱۷ مصدوم در حوادث رانندگی در اصفهان
13 خرداد 1397, 13:21 / کد خبر:46904
رییس مرکز اورژانس استان اصفهان گفت:حوادث رانندگی در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۷ مصدوم به جای گذاشت.
رییس مرکز  اورژانس استان اصفهان گفت:حوادث رانندگی در استان اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۷ مصدوم به جای گذاشت.
غفور راستین در گفت و گو با  ایمنا درباره حوادث ۲۴ ساعت گذشته  و با اشاره به تصادف رانندگی در جاده نصرآباد به سمت شهرضا اظهار کرد: این حادثه به دنبال برخورد یک دستگاه کشنده سنگین با دو خودروی پراید اتفاق افتاده است که هشت سرنشین این خودروها مصدوم شدند.
وی با بیان اینکه برای امدادرسانی به حادثه‌دیدگان این تصادف رانندگی بلافاصله سه دستگاه  آمبولانس همراه با نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ به محل این حادثه  رانندگی اعزام شدند، افزود: نیروهای امدادی اورژانس هشت مصدوم این تصادف را که پنج مصدوم مرد و سه مصدوم زن بودند را بعد از اقدامات درمانی سرپایی در صحنه تصادف برای تکمیل درمان به بیمارستان امیرالمومنین شهرضا منتقل کردند.
تصادف در بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان
رییس مرکز  اورژانس اصفهان از وقوع حادثه دیگری در محدوده دانشگاه صنعتی اصفهان خبر داد و گفت: این تصادف رانندگی عصر روز گذشته در اثر برخورد دو ستگاه اتوبوس با تریلی در در بلوار آزادگان دانشگاه صنعتی اصفهان به سمت میدان دانشگاه اتفاق افتاد و برای امداد خواهی به اورژانس ۱۱۵ اعلام گزارش شد.
وی تاکید کرد: به منظور امداد رسانی به مجروحان این حادثه رانندگی بلافاصله چهار آمبولانس نیروهای امدادی اورژانس و یک کد از نیروهای امدادی هلال احمر به محل این تصادف اعزام شدند.
راستین با بیان اینکه نیروهای امدادی بعد از استقرار د محل تصادف رانندگی با مصدومیت ۹ نفر روبه رو شدند که شش مصدوم این حادثه زن و سه نفر  دیگر  مرد بودند، افزود: مجروحان این حادثه رانندگی بعد از دریافت خدمات درمانی به وسیله نیروهای امدادی اورژانس و هلال احمر  برای تکمیل درمان به بیمارستان اشرفی خمینی شهر منتقل شدند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰، شماره ؛ 30 دی 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین