خبرنگاران مدیران و حافظان افکار عمومی جامعه هستند

خبرنگاران مدیران و حافظان افکار عمومی جامعه هستند

خبرنگاران مدیران و حافظان افکار عمومی جامعه هستند
29 آبان 1397, 12:04 / کد خبر:62836
فرماندار آران و بیدگل گفت: نقشی که خبرنگاران در یک جامعه ایفا می‌کنند رهبری، مدیریت و حفاظت از افکار عمومی است.
فرماندار آران و بیدگل گفت: نقشی که خبرنگاران در یک جامعه ایفا می‌کنند رهبری، مدیریت و حفاظت از افکار عمومی است.
به گزارش ایسنا، اسماعیل بایبوردی عصر روز گذشته (دوشنبه) در فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه، اظهار کرد: پیشرفت و توسعه شهری در جوامع پیشرفته و جهان اول بدون همراهی و همکاری رسانه‌های جمعی به خصوص خبرنگاران با مشکلات عدیده‌ای روبرو می‌شود و این امر اهمیت رسانه‌ها را در این جوامع بیش از پیش نمایان می‌کند.
وی افزود: در جامعه ایران خبرنگاران با واسطه‌گری بین مسئولان و مردم توانسته‌اند تا حدودی رشد و توسعه را برای جامعه به ارمغان بیاورند و به واقع خبرنگاران عاملان و حاملان دانایی و خرد هستند که می‌توانند پشتوانه‌ای برای پیشرفت مدیران و مردم جامعه شوند.
بایبوردی به نقش رسانه‌ها در سطح شهرستان اشاره کرد و گفت: در مدت کوتاهی که بنده مسئولیت نمایندگی دولت را در شهرستان آران و بیدگل عهده‌دار شده‌ام به این مسئله پی برده‌ام که شما دغدغه‌های پیشرفت و رشد را به خوبی تجزیه و تحلیل می‌کنید و با جدیت مسائل را دنبال می‌کنید، این پیگیری برای رشد و توسعه لازم است.
فرماندار آران و بیدگل گفت: خبرنگاران ناظران بیدار توسعه در منطقه و عاملان و حاملان دانایی و خرد شهر هستند که با تیزبینی خود می‌توانند پیام‌آور آرامش و ثبات به جامعه، شهر و یا با غفلت از رسالت خود زمینه‌ساز انحطاط، ناآرامی و از هم گسستگی شوند که این نقش مهم و تعیین کننده رسانه و خبرنگار را بیش از پیش نشان می‌دهد.
وی گفت: خبرنگاران باید با تقویت خود در حوزه‌های دانش ارتباطات جمعی، جامعه‌شناسی، روانشناسی و سواد فناوری به رقابت و رفاقت رسانه‌ای بپردازند و به توسعه و رشد منطقه خود کمک کنند.
بایبوردی تصریح کرد: خبرنگاران بازیگران غیررسمی جامعه هستند که نقشی به مراتب پر رنگ در افکار عمومی جامعه دارند و می‌توانند با قلم و زبان خود پیام‌آور آرامش و ثبات در جامعه باشند و یا برعکس جامعه را دچار بحران و ناآرامی کنند. 
فرماندار آران و بیدگل افزود: در مرحله حساسی از تاریخ انقلاب قرار داریم  نقش شما رسانه‌ها و خبرنگاران در جبهه فرهنگی کمتر از جبهه‌های جنگ نظامی نیست و باید با آرامش و متانت جامعه را به سوی آرامش فکری رهنمون کنید کشورهای استکباری و در رأس آن آمریکا در پی ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان هستند که در این میدان نقش شما بیش از پیش در اتحاد و همبستگی مردم و مسئولان نمایان می‌شود و با درایت مقام معظم رهبری و تدبیر ریاست جمهوری شاهد همبستگی روز افزون در میان مردم کشور هستیم. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین