انبار میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد کشف شد

انبار میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد کشف شد

انبار میلیاردی کالای احتکار شده در نجف آباد کشف شد
29 آبان 1397, 12:14 / کد خبر:62844
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از کشف انبار حاوی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۰میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از کشف انبار حاوی انواع لوازم خانگی احتکار شده به ارزش ۱۰میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.
به گزارش تسنیم، سرهنگ محمد رضا خدا دوست  در تشریح این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد  در ادامه طرح‌های برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم در پی کسب خبری مبنی بر احتکار لوازم خانگی در یکی از انبارهای سطح شهر، موضوع را به صورت ویژه  در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف از انبار موصوف بازدید به عمل آوردند که در نتیجه انواع لوازم خانگی از قبیل یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و لوازم برقی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد با بیان اینکه احتکار بودن کالاها به دلیل عدم اعلام آنها به اداره صنعت، معدن و تجارت و ثبت نشدن خروجی کالاها در سامانه انبارها محرز شده است، گفت: کارشناسان مربوطه ارزش محموله مکشوفه را 10 میلیارد ریال اعلام کردند.
وی از دستگیری 2 فرد متخلف و تحویل آنان به مراجع قضائی خبر داد و گفت: طرح برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم تداوم دارد و ماموران این فرماندهی با این گونه افراد برخورد قانونی می کنند.
کشف پوشک بچه‌های احتکار شده در نجف‌آباد
سرهنگ خدادوست اظهار داشت: در عملیات ماموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد 26 هزار و 691 عدد پوشک بچه احتکار شده در یک انبار خانگی به ارزش به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون ریال کشف شد.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نجف آباد در ادامه طرح ها و برنامه های برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم برابر اخبار واصله مبنی بر احتکار پوشک بچه در یک انبار خانگی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد  بیان کرد: ماموران پس از انجام تحقیقات و کسب اطمینان از درستی موضوع طی هماهنگی با مقام قضائی از محل مذکور بازدید به عمل آوردند که در نتیجه تعداد این عملیات تعداد 26 هزار و 691 عدد  انواع پوشک بچه احتکار شده کشف شد.
وی  ارزش این محموله احتکاری را برابر اعلام کارشناسان مربوطه یک میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان کرد و گفت: در این زمینه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین