ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در کلانشهر اصفهان

ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در کلانشهر اصفهان

ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در کلانشهر اصفهان
29 آبان 1399, 00:19 / کد خبر:743982

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در کلانشهر اصفهان و دیگر شهرستان های قرمز استان خبر داد.

 سرهنگ محمدرضا محمدی گفت: در راستای مصوبه ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا و به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا تردد خودرو ها با پلاک غیر بومی در کلان شهر اصفهان و شهرستان هایی که وضعیت قرمز و نارنجی دارند ممنوع است.

وی با اشاره به اینکه این طرح در مرحله اول از ساعت 10 صبح امروز 28 آبان ماه تا ساعت 24 روز جمعه 30 آبان ماه سال جاری اجرایی می شود، افزود: منظور از پلاک غیر بومی پلاک دیگر استان ها و حتی پلاک شهرستان های تابعه استان اصفهان می باشد و پلیس رانندگان متخلف را جریمه می کند.

این مقام انتظامی بیان داشت: طرح ممنوعیت تردد خودروها شامل وسایل نقلیه عمومی مسافربری و حمل بار نمی شود و این خودروها می توانند تردد کنند .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان با اشاره به اینکه اجرای اینگونه طرح ها به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا است و پلیس مصوبات ستاد ملی مقابله باکرونا را اجرایی می کند، گفت: تردد خودروها با پلاک های غیر بومی، در صورتی که مشخص شود مالک ساکن اصفهان است و یا در این شهر اشتغال دارد بلامانع است و جریمه نخواهند شد.

 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
پاسخ
1 آذر 1399 10:37
مهمان:
واقعا که یک کار بلد در اصفهان وجود ندارد تهران و کرج ازاد هستند که فاصله بسیار قابلی دارند خمینی شهر اصفهان و شهر اصفهان که کاملا به هم چسبیده و میتوان گفت که از بعضی محله ها به مرکز نزدیک تر است اجازه تردد نمیدهد اصلا بعضی از کارهای اداری در اصفهان انجام میشود کارهای سران اصفهان همیشه مورد تمسخر بوده مثل اجازه دادن بردن اب اصفهان به یزد هنوز هم که اب تصویه شده از خوزستان به یزد میرود اب را قطع نکرده اند
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین