شرایط حضور دوندگان را در کمپ کیش فراهم کردیم/ با مربی احسان حدادی همکاری می‌کنیم

شرایط حضور دوندگان را در کمپ کیش فراهم کردیم/ با مربی احسان حدادی همکاری می‌کنیم

شرایط حضور دوندگان را در کمپ کیش فراهم کردیم/ با مربی احسان حدادی همکاری می‌کنیم
11 دی 1399, 07:29 / کد خبر:747335
رئیس فدراسیون دو و میدانی درباره وضعیت ورزشکاران المپیکی این رشته ورزشی توضیحاتی را بیان کرد.
هاشم صیامی رئیس فدراسیون دو و میدانی ، درباره اظهارات سپهرزاد مبنی بر تبعیض بین مربیان و ورزشکاران این رشته ورزشی اظهار کرد: این موضوع صحت ندارد. ما شرایطی را فراهم کردیم تا ورزشکاران زیر نظر مربیان خود در کیش تمرین کنند، اما سپهرزاد این موضوع را قبول نکرد و بیان کرد که برنامه تمرینی شاگردان خود را در ورزشگاه آفتاب انقلاب پیگیری می‌کند.
او ادامه داد: فدراسیون دو و میدانی حامی ورزشکاران است و برای شیری و علی فتحی گنجی پرتابگران دیسک که زیر نظر سپهرزاد تمرین می‌کنند یک واحد آپارتمان نزدیک ورزشگاه آفتاب انقلاب گرفتیم تا آنها برای رفت و آمد مشکلی نداشته باشند. فدراسیون دو و میدانی همراه با حامی مالی خود کمک می‌کند تا ورزشکاران بدون دغدغه‌ تمرین کنند.
شرایط حضور دوندگان را در کمپ کیش فراهم کردیم/ همکاری خود را با مربی حدادی ادامه می دهیم

سپهرزاد حقوق می گیرد

صیامی بیان کرد: کمیته پرتاب‌ها به وضعیت پرتابگران دیسک کشورمان رسیدگی می‌کند تا اگر مشکلی بود به فدراسیون اعلام شود و اقدامات لازم را انجام بدهیم. سپهرزاد ۶ میلیون تومان از حامی مالی و ۲ میلیون تومان از فدراسیون دو و میدانی حقوق می گیرد. علاوه بر این سپهرزاد به زودی پاداش مسابقات جاکارتا هم می‌گیرد.

ما به ۸۰  مربی و ورزشکار کمک مالی کرده ایم 

رئیس فدراسیون دو و میدانی بیان کرد: ما کمیته‌های دو و میدانی تشکیل داده ایم. هر مربی و ورزشکاری که در کمیته‌های تخصصی حضور دارد مشکلش در کمیته‌ها حل می‌شود تا با خیال راحت تمرین کند. ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته اند و دوندگانی که شانس کسب سهمیه را دارند شرایطی برای آن‌ها فراهم کردیم تا در کیش تمرین کنند، اما برخی از ورزشکاران در تهران و شهر‌های خود تمرین می‌کنند. البته کمک هزینه به حساب هیئت‌های استانی واریز کردیم تا امکانات تمرینی برای مربیان و ورزشکاران تامین کنند. به ۸۰ مربی و ورزشکار کمک مالی کرده ایم.

سعی می کنیم مربی آمریکایی حدادی را به ایران بیاوریم 

او درباره وضعیت مربی احسان حدادی گفت: انشاالله حدادی این هفته به کیش می‌رود تا تمرینات خود را پیگیری کند. ما با مک ویلکینز مربی آمریکایی حدادی همکاری خود را ادامه می‌دهیم و سعی می‌کنیم که این مربی را به ایران بیاوریم تا در کمپ کیش حضور یابد و تمرینات حدادی را زیر نظر بگیرد.
صیامی درباره وضعیت تفتیان دونده المپیکی کشورمان بیان کرد: تفتیان تمرینات خود را برای حضور در المپیک شروع کرده است. البته شرکت تفتیان در مسابقات دو و میدانی داخل سالن جهان به علت لغو این رقابت‌ها منتفی شده است، اما او آماده مسابقات قهرمانی آسیا در اردیبهشت ماه و بازی‌های المپیک می‌شود. در حال حاضر تفتیان زیر نظر ماساژور خود در تهران تمرین می‌کند.

 فصیحی در اولین فرصت به صربستان می رود 

رئیس فدراسیون دو و میدانی درباره اینکه چرا فرزانه فصیحی به اردوی صربستان نرفته است، گفت: مسابقات دو و میدانی داخل سالن جهان لغو شده به همین علت یک مقدار برنامه آماده سازی فصیحی هم تغییر کرده است. او در اولین فرصت به صربستان می‌رود.
او بیان کرد: ما کمپی در کیش مهیا کرده ایم تا ورزشکاران در آنجا تمرین کنند. ابراهیمی نژاد به همراه مربی خود در مشهد و طیبی دونده کشورمان هم در شمال تمرین می‌کنند. اگر ویروس کرونا ریشه کن شود در آن صورت اردو‌های گروهی هم برای ورزشکاران برگزار می‌کنیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین