اولین نمایش تالار هنر در دوران کرونا

اولین نمایش تالار هنر در دوران کرونا

اولین نمایش تالار هنر در دوران کرونا
11 اسفند 1399, 16:55 / کد خبر:752853

مدیر دفتر تخصصی هنر‌های نمایشی اصفهان گفت: نمایش "آنگاه که باران استخوانهایت باریدن می‌گیرد"، اولین تئاتری است که پس از بازسازی تالارهنر به روی صحنه می‌رود.

سعید امامی مدیر ز در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: از بهمن سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های تئاتری در کشور و همچنین اصفهان تعطیل شد البته در برخی شهرها، فعالیت‌های تئاتر به صورت مقطعی انجام شد، اما در اصفهان، نمایش "آنگاه که باران استخوانهایت باریدن می‌گیرد"، اولین تئاتری است که پس از تعطیلی دوران کرونا از سوی تالارهنر به روی صحنه می‌رود.

او  با بیان اینکه این نمایش یکی از آثار برگزیده فراخوان ۹۹/۱ است، افزود: این فراخوان ابتدای سال ۹۹ در راستای حمایت از تولیدات صحنه‌ای انجام شد که ۳۵ اثر به دبیرخانه ارسال و از این جمع ۸ اثر برای اجرا انتخاب شدند.

امامی تصریح کرد: تمرین نمایش"آنگاه که باران استخوانهایت باریدن می‌گیرد"، از دو، سه ماه قبل انجام شده که از ۱۰ اسفند اجرا شده و به مدت ۱۳ شب در سالن تماشای تالار هنر به روی صحنه خواهد رفت.

او  ادامه داد: این نمایش بازنویسی از نمایشنامه "کودک مدفون" اثر سم شپارد بوده که با درون مایه مسائل اجتماعی و روابط خانوادگی توسط فرینا مهرآذر نوشته و کارگردانی شده است و محمدعلی کاظمی، ملیحه میمنی، فریبرز ساجدی، عماد قیصری، مهدی جوانمردی و حانیه گل سرخی در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

او بیان کرد: این نمایش با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی اجرا شده و قبل و بعد از هر اجرا، سالن ضد عفونی می‌شود.

علاقه‌مندان برای تهیه بلیط می‌توانند از طریق سایت www.gisheh۸.com اقدام کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰، شماره 4268 ؛ 29 دی 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین