الهامی سرمربی نساجی شد

الهامی سرمربی نساجی شد

الهامی سرمربی نساجی شد
18 اسفند 1399, 13:06 / کد خبر:753442
سرمربی تیم نساجی مازندران از سمت خود کناره گیری کرد و ساکت الهامی جانشین او شد.
در چارچوب بازی‌های هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال تیم نساجی مازندران به مصاف تراکتور رفت و در خانه رقیبش با نتیجه دو بر یک شکست خورد.
پس از این بازی مسئولان باشگاه نساجی مازندران به جمع بندی رسیده که دوران فعالیت مجید جلالی روی نیمکت این تیم پیشرفتی در وضعیت تیم به دنبال نداشته و از این رو همکاری با او پایان می‌یابد.
به دنبال کناره گیری جلالی از نیمکت نساجی مازندران گفته می‌شد دستیار او، امیدرضا روانخواه، به عنوان سرمربی موقت انتخاب شده است تا مدیران باشگاه برای آینده کادرفنی به جمع بندی برسند که در نهایت مذاکرات آنها با سرمربی سابق تراکتور به نتیجه رسید.
از این رو ساکت الهامی، سرمربی پیشین تیم نساجی مازندران که به عنوان گزینه هدایت تیم استقلال تهران در هفته گذشته هم در نظر گرفته شده بود اکنون به عنوان سرمربی جدید نساجی انتخاب شده و به زودی فعالیتش را آغاز خواهد کرد.
مجید جلالی پیش از بازی هفته دوازدهم لیگ برتر به دلیل نتایج ضعیف وحید فاضلی و پس از برکناری این سرمربی به عنوان سرمری جدید قرمزپوشان قائمشهری معرفی و منصوب شده بود.
نساجی طی 11 بازی با 9 امتیاز در رده چهاردهم جدول لیگ حضور داشت و با پایان هفته هفدهم اکنون 10 امتیازی است که نشان می‌دهد حضور جلالی روی نیمکت این تیم نتوانسته انتظارات باشگاه را برآورده کند.
تیم نساجی در هفته هجدهم لیگ برتر میزبان سایپا تهران خواهد بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین