ناصرنصیر: تئاتر کشور در شرایط فعلی نیاز به کمک و حمایت دارد

ناصرنصیر: تئاتر کشور در شرایط فعلی نیاز به کمک و حمایت دارد

ناصرنصیر: تئاتر کشور در شرایط فعلی نیاز به کمک و حمایت دارد
9 اردیبهشت 1400, 12:12 / کد خبر:757294
بازیگر سریال «شهرزاد» گفت: تئاتر در مقطع کنونی به شدت نیازمند کمک و حمایت است، نهادهای فرهنگی دولتی باید به یاری این عرصه بیایند منتها تا این لحظه هیچ حمایتی صورت نگرفته و همه چیز در حد وعده و شعار بوده است.
رامین ناصرنصیر در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: این روزها مشغول بازی در سریال «جشن سربرون» به کارگردانی «مجتبی راعی» هستم و فیلمبرداری این اثر بار دیگر آغاز شده است. این سریال یکی از بزرگترین پروژه های تلویزیونی بوده که همچنان تا شش ماه آینده فیلمبرداری اش ادامه دارد.
وی در همین راستا ادامه داد: علاوه بر سریال جشن سربرون مشغول بازی در مجموعه تلویزیونی «بچه محل» هستم که از شبکه دوم سیما مشغول به پخش است، جشن سربرون به تازگی کار خود را دوباره آغاز کرده و با توجه به گسترده بودن پروژه احتمالا تا پایان سال مشغول این پروژه باشم.
وی درباره کیفیت سریال «جشن سربرون» افزود: به شدت از پروسه ساخت این سریال راضی هستم، زیرا این سریال فیلمنامه بسیار خوبی دارد و مجتبی راعی هم به خوبی و با وسواس اثر را به جلو می برد، شخص بنده به موفقیت این سریال نزد مخاطبان تلویزیون بسیار امیدوارم. 

بازیگر سریال «جشن سربرون» در قبال تئاتر و سینمای پساکرونا اضافه کرد: نگاه به این مقوله نمی‌تواند سردستی باشد، هنر پساکرونا نیازمند نگاهی کارشناسانه است، کرونا بدون شک در نگاه مردم به هنر هم تغییرات فراوانی خواهد کرد، سینما و تئاتر بعد از پایان دوران کرونا مخاطبان قبلی خود را ندارد و باید با ریشه یابی درست و به موقع برای مخاطبان آینده سینما و تئاتر برنامه ریزی کرد، باز هم تاکید می‌کنم این مقوله بسیار مهم است و باید با فکر و صبر به آن نگریست و تصمیم گیری کرد. 
بازیگر سریال «شهرزاد» درباره وضعیت کنونی تئاتر اضافه کرد: واقعیت امر برای رونق دوباره تئاتر هیچ چاره‌ای نیست زیرا مسئله سلامتی و حفظ جان مردم نسبت به بازگشایی تماشاخانه‌ها اولویت دارد، اما باید در این مسیر تشکیلات حمایتی برای افرادی که شغلشان صرفا حضور در تئاتر است تشکیل شود زیرا زندگی تمامی اهالی تئاتر طی ماه‌های گذشته مختل شده است. 
ناصر نصیر در همین رابطه خاطرنشان کرد: تئاتر در مقطع کنونی به شدت نیازمند کمک و حمایت است، نهادهای فرهنگی دولتی باید به یاری این عرصه بیایند منتها تا این لحظه هیچ حمایتی صورت نگرفته و همه چیز در حد وعده و شعار بوده است. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰، شماره 4268 ؛ 29 دی 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین