مجریانی حاشیه‌ساز با گرایشات رنگی در رسانه ملی!

مجریانی حاشیه‌ساز با گرایشات رنگی در رسانه ملی!

مجریانی حاشیه‌ساز با گرایشات رنگی در رسانه ملی!
27 اردیبهشت 1400, 11:13 / کد خبر:759072
بررسی برنامه‌های ورزشی صداوسما و حواشی مجریان این برنامه‌ها نشان می‌دهد برخی از این مجریان با گرایش‌های رنگی در رسانه ملی برنامه اجرا می‌کنند موضوعی که معمولا حاشیه‌ها و ماجراهایی را نیز به همراه دارد.
در چند روز گذشته صحبت‌های برخی از مجریان صداوسیما درباره داربی و هیمن‌طور داوری این بازی حواشی زیادی را ایجاد کرده به طوری که حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد این باشگاه به دنبال پیگیری حقوقی برخی اظهارنظرهای مجریان تلویزیونی است.
در یکی از برنامه‌های صداوسما پیش از داربی، مجری با دعوت از یک پیشکسوت فوتبال سعی دارد درباره بازی داربی 95 مباحث کاشناسی مطرح کند اما به یک باره با اظهاراتی یک جانبه و البته قضاوت‌هایی شخصی، اعلام می‌کند که دارو بازی به پرسپولیس تمایل دارد.
این مجری در یکی دیگر از همین برنامه‌ها هم با صراحت می‌گوید: « چند سال قبل نگذاشتند تراکتور قهرمان شود، نگذاشتند استقلال قهرمان شود و مستندات آن موجود است» که این یعنی او صراحتا از رسانه ملی به مردم القا می‌کند، تبانی صورت گرفته تا پرسپولیس قهرمان شود و «اسناد» آن هم موجود است!
اظهارات مجری صداویسما به حدی باعث ناراحتی سرمربی پرسپولیس شده بود که پیش از داربی در اظهاراتی گفته‌ بود: «باید با برنامه‌های چیپ صداوسیما مبارزه کنیم که از کارشناسان استقلالی دعوت کردند و مجریان استقلالی خود را به آب و آتش می‌زنند که داور پرسپولسی‌ است و حرف‌های سخیف و بی معنی می‌زنند و فشار زیادی به تیم داوری می‌آوردند.»
در دنیای امروز که فضای مجازی گسترش پیدا کرده و اخبار و اطلاعات زیادی در آن جریان دارد، مردم برای فرار از اخبار دروغ و شایعات که بعضا از صحت به دور هستند، معمولا اخبار و حواشی ورزشی را نیز از تلویزیون دنبال می‌کنند. اما سوال اینجاست که آیا برای انتخاب این مجریان، نظارتی وجود دارد؟
اینکه فردی به عنوان یک مجری علاقه‌ای به تیم خاص داشته باشد امری طبیعی است و نمی‌توان ایرادی به آن گرفت اما وقتی این مجری قرار است از رسانه‌ ملی برنامه‌ای درباره فوتبال اجرا کند، بهتر است به او گوشزد شود که مراقب بیانش باشد و بدور از علایق شخصی‌اش برنامه اجرا کند و از طرح نظرات غیر مستند نیز پرهیز کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره 4351 ؛ 28 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین