۴۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۱۱ نفر

طی ۲۴ ساعت اخیر؛

۴۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۱۱ نفر

۴۰۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شدند / فوت ۱۱ نفر
18 آبان 1400, 13:55 / کد خبر:780744
 بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت اخیر ۴۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از روز گذشته دوشنبه ۱۷ آبان‌ماه تا امروز ۱۸ آبان ماه ۴۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است که از این تعداد ۱۹۲ نفر در مراکز درمانی بستری شده است.

در حال حاضر نیز یک هزار و دو بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که ۲۰۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۱۷۹ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند.

کل موارد فوت شده ناشی از کرونا اعم از فوت قطعی و مشکوک به این بیماری طی ۲۴ ساعت اخیر ۱۱ نفر بوده است.

همچنین طبق اعلام این نهاد از ابتدای پاندمی کرونا تا کنون یک میلیون و ۲۰۶ هزار و ۲۸۷ بیمار قطعی و مشکوک کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کردند که از این تعداد ۴۲۰ هزار و ۵۴۰ نفر بیمار قطعی مبتلا به کرونا بوده‌اند.

از ابتدای آغاز این پاندمی ۱۶ هزار و ۷۰۸ بیمار مشکوک و قطعی مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان جان خود را از دست دادند و ۱۲۰ 

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱، شماره ۴۳۵۰ ؛ 27 اردیبهشت 1401
روزنامه اصفهان امروز ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین