آمار کرونا اصفهان 2 بهمن؛ بدون فوتی و ۹۳ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان 2 بهمن؛ بدون فوتی و ۹۳ ابتلای جدید

آمار کرونا اصفهان 2 بهمن؛ بدون فوتی و ۹۳ ابتلای جدید
2 بهمن 1400, 19:04 / کد خبر:783831

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای ۹۳ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد

نورالدین سلطانیان در گفت‌وگو با ایمنا، با اشاره به تعداد کل موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا از ابتدا تاکنون، اظهار کرد: از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تعداد یک میلیون و ۳۱۴ هزار و ۶۶۳ نفر موارد ابتلای قطعی و مشکوک به کرونا در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل شناسایی شدند.

وی افزود: در این بازه زمانی تعداد کل موارد ابتلای قطعی به کرونا در استان ۴۳۱ هزار و ۹۴۲ نفر و موارد نمونه گرفته شده احتمالاً بیمار در ۲۴ ساعت اخیر ۵۶۷ نفر و موارد مثبت ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته را ۹۳ نفر گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تصریح کرد: تعداد ۱۸۹ هزار و ۸۹۱ نفر تعداد کل بستری شدگان کرونا از ابتدا تاکنون بوده و ۳۷ بیمار در ۲۴ ساعت گذشته بستری شده‌اند.

سلطانیان با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۲۵۱ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند، گفت: از این تعداد ۳۵ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی در خصوص آمار تعداد کل بهبود یافتگان از ابتدا تاکنون گفت: در این بازه زمانی ۱۲۸ هزار و ۳۰۶ نفر بهبودیافتگان کرونا هستند و تعداد بیماران ترخیص شده جدید در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۲۷ نفر بوده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، گفت: همچنین تعداد ۱۱ هزار و ۲۰ نفر آمار کل فوت شدگان قطعی و شش هزار و ۳۵۷ نفر فوت شدگان مشکوک به علت کرونا از ابتدای همه‌گیری این ویروس در استان اصفهان به جز شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل بوده است.

سلطانیان تاکید کرد: در طی ۲۴ ساعت اخیر در استان اصفهان موردی از آمار مرگ‌ومیر بیماران قطعی به کرونا اعلام نشده و تعداد فوتی‌های مشکوک به کرونا نیز پنج نفر گزارش شده است.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین