آتش‌سوزی یکی از تانکرهای حامل سوخت در پالایشگاه اصفهان

آتش‌سوزی یکی از تانکرهای حامل سوخت در پالایشگاه اصفهان

آتش‌سوزی یکی از تانکرهای حامل سوخت در پالایشگاه اصفهان
26 اردیبهشت 1401, 16:36 / کد خبر:785034
اصفهان - رئیس آتش نشانی شرکت پالایش نفت اصفهان از آتش سوزی یکی از تانکرهای متعلق به شرکت پیمانکاری هنگام بارگیری حلال ۵۰۲ در محل این شرکت خبر داد.

غلامرضا وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به حادثه آتش سوزی در شرکت پالایش نفت اصفهان اظهار داشت: این حادثه پیش از ظهر امروز اتفاق افتاده است.

وی با بیان اینکه این حادثه به دنبال آتش سوزی در یکی از تانکرهای متعلق به شرکت پیمانکاری هنگام بارگیری حلال ۵۰۲ در محل شرکت پالایش نفت اصفهان اتفاق افتاده است، اضافه کرد: این خودرو در ابتدای شروع بارگیری خود دچار حادثه آتش سوزی جزئی شد که خوشبختانه با درایت و سرعت عمل تیم آتش نشانی پالایشگاه حریق اطفا شد.

رئیس آتش نشانی شرکت پالایش نفت اصفهان با بیان اینکه در این حادثه راننده تانکر نیز دچار مصدومیت جزئی شد، افزود: بلافاصله پس از انجام کمک‌های اولیه توسط اورژانس پالایشگاه، به منظور بررسی بیشتر توسط خودرو آمبولانس بهداری این شرکت به همراه اسکورت درمانی، به بیمارستان سوانح و سوختگی اصفهان اعزام شد.

وی ابراز داشت: علت وقوع این حادثه در حال بررسی است، ضمن اینکه باید توجه داشت تمام اقدامات ایمنی قبل از فرایند بارگیری از جمله اتصال سیم ارت، چگونگی بارگیری و … رعایت شده بود.

منبع: mehrnews-5491684

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
پاسخ
4 خرداد 1401 06:03
مهمان:

شما همیشه بدون تحقیق خبر مینویسید ؟ میدونید اون کسی که حادثه دیده ۸۵ درصد بدنش سوخته و الان ده روز هست چند تا خانواده اسیر اشتباهات پالایشگاه شدند  ؟

روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین