کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده در استان اصفهان

کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده در استان اصفهان

کشف ۲ محموله روغن خوراکی احتکار شده در استان اصفهان
27 اردیبهشت 1401, 16:12 / کد خبر:785108
مجموعه پلیس استان اصفهان دو محموله روغن خوراکی احتکار شده در شهرهای اصفهان و گلپایگان را کشف و ضبط کردند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سرهنگ حسین بساطی، فرمانده انتظامی شهر اصفهان، اظهار کرد: مأموران کلانتری ۳۴ شهرستان اصفهان با هوشمندی خود از احتکار مقادیر زیادی روغن خوراکی در یکی از انبارهای شهر مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران پس از شناسایی انبار و کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضائی از انبار مذکور بازرسی کردند که درنتیجه این عملیات پنج هزار و ۲۰۰ بطری روغن خوراکی که از مدت‌ها قبل در این انبار نگهداری شده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی شهر اصفهان با بیان اینکه برابر بررسی‌های کارشناسی صورت گرفته احتکار بودن کالاهای مذکور محرز شد، تصریح کرد: کارشناسان مربوطه ارزش کالاهای احتکاری مکشوفه را بالغ بر چهار میلیارد ریال برآورد کردند. برابر حکم مقام قضائی انبار مذکور پلمب و یک فرد متخلف نیز دستگیر و برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

کشف ۱۳ تن روغن احتکار شده در گلپایگان

سرهنگ علی‌اصغر محمدی، فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان اظهار کرد: در راستای طرح مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و درپی اخبار و اطلاعات واصله مبنی بر احتکار و دپو مقادیری روغن خوراکی در انبار یکی از انبارهای مخفی دریکی از روستاهای این شهرستان، بلافاصله مأموران کلانتری ۱۴ به محل اعزام شدند.

وی افزود: مأموران پس از انجام بررسی‌های لازم به محل اعزام و مشاهده کردند روغن‌های احتکار شده در حال بارگیری و انتقال هستند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلپایگان تصریح کرد: در بازرسی از مکان موردنظر، ۱۳ تن روغن خوراکی پنج کیلویی به ارزش ۱۶ میلیارد ریال که به‌صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بود کشف شد. در این خصوص یک نفر دستگیر و پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شد.

منبع: imna-575788

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین