هویت جسد مالک ساختمان مترو پل تأیید شد/شهرداران فعلی و سابق آبادان بازداشت شدند

هویت جسد مالک ساختمان مترو پل تأیید شد/شهرداران فعلی و سابق آبادان بازداشت شدند

هویت جسد مالک ساختمان مترو پل تأیید شد/شهرداران فعلی و سابق آبادان بازداشت شدند
3 خرداد 1401, 15:43 / کد خبر:785494
دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان گفت: تا این لحظه ۱۰ نفر از عوامل اصلی دخیل بروز حادثه ساختمان تجاری متروپل همچنین شهرداران فعلی و سابق آبادان که در اجرای پروژه نیز دخیل بودند دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، صادق جعفری چگنی اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع حادثه، دستور بازداشت نامبرده و تعدادی از متخلفان و مسببان حادثه از سوی مرجع قضائی صادر شده بود که تعدادی از آن‌ها بازداشت شده‌اند.

وی گفت: با توجه به کشف اسناد هویتی حسین عبدالباقی، مالک برج مترو پل و یکی از متهمان اصلی پرونده در البسه یکی از قربانیان حادثه که غیرقابل تشخیص بوده، دستورات مقتضی برای تشخیص هویت متوفی از طریق واحد تشخیص هویت فراجا و پزشکی قانونی صادر شد که درنهایت هویت وی مورد تأیید قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان تصریح کرد: تا این لحظه ۱۰ نفر از عوامل اصلی دخیل بروز حادثه ساختمان تجاری متروپل همچنین شهرداران فعلی و سابق آبادان که در اجرای پروژه نیز دخیل بودند دستگیر شدند.

به گزارش ایمنا، ساعت ۱۲: ۳۰ ظهر دوم خرداد ساختمان تجاری ۱۰ طبقه مترو پل در شهرستان آبادان منطقه ته‌لنجی امیری فروریخت. ساختمان برج‌های دوقلوی مترو پل به‌عنوان بزرگ‌ترین و کامل‌ترین مجموعه پزشکی، اداری، تفریحی، تجاری و پارکینگ طبقاتی در منطقه جنوب خوزستان در مراحل پایانی قرار داشت که بنابه دلایل فنی، متوقف شده بود.

منبع: imna-577415

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین