یک روز عزای عمومی در آبادان و خرمشهر اعلام شد

یک روز عزای عمومی در آبادان و خرمشهر اعلام شد

یک روز عزای عمومی در آبادان و خرمشهر اعلام شد
3 خرداد 1401, 15:52 / کد خبر:785495
‌نماینده ولی فقیه در خوزستان درپی حادثه ریزش ساختمان متروپل آبادان و جان باختن تعدادی از هموطنان، روز چهارشنبه (چهارم خردادماه ۱۴۰۱) را در آبادان و خرمشهر عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت‌الاسلام سیدمحمد عبدالنبی موسوی‌فرد در پیامی ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از هموطنان در حادثه ریزش مجتمع متروپل آبادان، روز چهارشنبه «چهارم خرداد ۱۴۰۱» را در آبادان و خرمشهر عزای عمومی اعلام کرد.

وی در پیامی رخداد غم‌بار ریزش ساختمان متروپل آبادان را که باعث فوت و زخمی شدن تعدادی از شهروندان شد، به خانواده‌های مصیبت دیده تسلیت گفت و برای مصدومان حادثه نیز آرزوی شفای عاجل کرد.

حجت‌الاسلام موسوی‌فرد در این پیام، پیگیری سریع و بدون ملاحظه عوامل این حادثه را از سوی مسئولان ذیربط ضروری خواند و تاکید کرد: شناسایی موارد مشابه چه در استان و چه در سایر نقاط کشور برای پیشگیری از تکرار این حوادث تلخ، مطالبه عمومی است که امید می‌رود به فراموشی سپرده نشود.

به گزارش ایمنا، روز گذشته دوم خردادماه ساختمان متروپل آبادان فروریخت و جان باختن تعدادی از هموطنان، آبادان و خرمشهر را سیاهپوش کرد. عملیات آواربرداری از ساختمان برج‌های دو قلوی متروپل همچنان ادامه دارد.

منبع: imna-577418

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱، شماره ؛ 15 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱۵تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین