سردار فدوی: به کوچکترین حمله پاسخ قاطع می دهیم /در اوج آمادگی قرار داریم

جانشین فرمانده‌کل سپاه گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اکنون ‌در اوج آمادگی قرار دارند و ‌طی سال‌های متمادی ‌قدرت دفاعی و نظامی خود را بالا برده‌ایم تا بتوانیم پاسخ قاطعی به کوچک‌ترین ‌حملات دشمنان بدهیم.

سردار فدوی: به کوچکترین حمله پاسخ قاطع می دهیم /در اوج آمادگی قرار داریم

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده‌کل سپاه، در پاسخ به سئوالی درباره حمله موشکی ایران به اسرائیل در عملیات "وعده صادق" ‌و میزان موفقیت این حمله اظهار داشت: میزان موفقیت عملیات از جزع و فزع آمریکا و صهیونیست‌ها مشخص است.

وی در گفتگو با تسنیم، با بیان اینکه میزان موفقیت دو وجه دارد، افزود: یک وجه راهبردی دارد که بسیار بی‌نظیر بوده و تمام عالم فهمیدند که قدرت انقلاب اسلامی بالاتر از جبهه شیطان است و هر روز این روند گسترش پیدا می‌کند؛ اما وجه دوم میزان تاکتیکی است که هر روز بیشتر مشخص می‌شود و میزان موفقیت بیش از چیزی بود که دشمن انتظارش را داشت.

جانشین فرمانده کل سپاه در پاسخ به سئوالی درباره شرایط منطقه پس از عملیات "وعده صادق" تصریح کرد: ‌اکنون شرایط منطقه، مطلوب جبهه حق است و به هیچ وجه خوشایند آمریکا و رژیم صهیونیستی نیست.

وی در تبیین این موضوع با بیان اینکه صبر و استقامت مردم غزه، رژیم صهیونیستی را رسوا کرد، گفت: صبر و استقامت در ابعاد مختلفی در یمن، حزب‌الله، فلسطین و عراق هر روز بیشتر می‌شود که همین امر موجب پیشرفت بیشتر جبهه حق شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ‌"آمریکا و اسرائیل و اذنابشان" در منطقه دیگر هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند، اظهار داشت: میزان موفقیت‌مان ‌در ‌عملیات وعده صادق بسیار بزرگ بود چرا که در طول ۷۵ سال ‌از اشغال فلسطین توسط صهیونیست‌ها، چنین حمله‌ای به اسرائیلی‌ها ‌سابقه نداشته است.

سردار فدوی در پاسخ به سوال دیگری درباره میزان آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با خطرات احتمالی عنوان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اکنون ‌در اوج آمادگی قرار دارند و ‌طی سال‌های متمادی ‌قدرت دفاعی و نظامی خود را بالا برده‌ایم تا بتوانیم پاسخ قاطعی به کوچک‌ترین ‌حملات دشمنان بدهیم.

‌جانشین فرمانده‌ کل سپاه با بیان اینکه‌ در اوج آمادگی برای از دفاع از حدود و ثغور ایران اسلامی به ویژه مرزهایمان‌هستیم، تاکید کرد:‌ با عنایت خداوند قطعا در تمام جبهه‌ها در برابر دشمنان به پیروزی خواهیم رسید.

۲۷۲۱۸

منبع: khabaronline-1897362

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار