شکست پرسپولیس مقابل تیم لیگ یکی!

شاگردان اوسمار ویه‌را در آخرین بازی تدارکاتی نیم فصل خود از تیم دوازدهم جدولی لیگ دسته اول شکست خوردند.

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ پرسپولیس در تنها بازی تدارکاتی خود در اردوی امارات در اتفاقی عجیب با پنج گل توسط شباب الاهلی امارات درهم کوبیده شده بود. این بازی که اولین بازی دوستانه پرسپولیس پس از اعلام رسمی سرمربیگری اوسمار بود با واکنش‌های بسیار منفی از سوی هواداران این تیم همراه بود.

حال پرسپولیس یک باخت عجیب دیگر در بازی‌های تدارکاتی خود متحمل شد. پرسپولیس امروز در آخرین دیدار تدارکاتی خود پیش از شروع مجدد لیگ برتر به مصاف تیم آریوی اسلامشهر رفت و با یک گل شکست خورد.

به گزارش ورزش سه نکته جالب اینکه سایت پرسپولیس همانند باخت سنگین به شباب الاهلی روند سرخ‌ها در بازی را مثبت قلمداد کرده است. این باشگاه نوشت: "پرسپولیس علی‌رغم برتری‌ در هر دو نیمه و خلق موقعیت‌های متعدد با یک گل از حریفش شکست خورد."

آریو اسلامشهر در رتبه دوازدهم جدول لیگ یک قرار دارد و توانست پیروزی روحیه بخشی در این بازی دوستانه مقابل پرسپولیس کسب کند.

وحید امیری بعد از طی دوران مصدومیت در این بازی ۲۰ دقیقه به میدان رفت. وحدت حنانوف نیز بعد از ۴ روز استراحت امروز به جمع سرخ‌پوشان بازگشت اما در بازی حضور نداشت. سایر ملی‌پوشان نیز در این بازی غایب بودند.

257 251

منبع: khabaronline-1871002

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار