مسی دیگر مسی قبل نیست

لیونل مسی، ستاره اینترمیامی، در بازی بعدی تیمش برابر مونترئال غایب خواهد بود.

مسی دیگر مسی قبل نیست

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین؛ مسی در چند بازی ابتدایی فصل جدید رقابت‌های لیگ فوتبال آمریکا و همچنین کونکاکاف چمپیونز کاپ در ترکیب اینترمیامی حضور داشت و عملکرد خوبی را هم به نمایش گذاشت.

به نقل از ورزش سه این بازیکن از زمان پیوستن به این باشگاه و حضور در لیگ فوتبال آمریکا توانست مهارتش را به خوبی نشان دهد و به یکی از بازیکنان کلیدی این تبدیل شود اما با مشکلاتی مانند مصدومیت و خستگی عضلانی و جسمی هم روبرو بوده است.

پس از بازی سنگین برابر نشویل در کونکاکاف چمپیونز کاپ هم گفته شده بود که این ستاره آرژانتینی دچار خستگی شده و این احتمال وجود دارد که در دیدارهای پیش رو فرصتی برای استراحت به او داده شود تا مشکلی برایش به وجود نیاید.

حالا Deporte Total USA مدعی شده است که مسی در بازی آینده اینترمیامی برابر مونترئال که در چارچوب رقابت‌های لیگ فوتبال آمریکا در بامداد دوشنبه برگزار خواهد شد حضور نخواهد داشت تا دقایق حضورش در زمین به صورت جدی مدیریت شود.

به نظر می‌رسد که بالا رفتن سن مسی و فشار برگزاری دیدارهای متوالی و نزدیک به هم در سطح باشگاهی و ملی در چند سال اخیر باعث شده است که انرژی او تا حد زیادی تحلیل برود.

257 251

منبع: khabaronline-1882651

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار