شناسایی ۲۶۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان/فوت ۳ نفر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد؛

شناسایی ۲۶۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان/فوت ۳ نفر

شناسایی ۲۶۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان/فوت ۳ نفر
28 فروردین 1400, 13:08 / کد خبر:755852
 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از شناسایی ۲۶۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان خبر داد.
سیدعلیرضا مروجی، پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به مراجعه ۱۵۶ هزار و ۲۷۰ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل از ابتدای شیوع کرونا تاکنون اظهار داشت: ۹ هزار و ۶۸۰ بیمار حاد تنفسی نیز از بیمارستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.
وی با اشاره به بستری شدن ۲۹ بیمار جدید حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته ادامه داد: ۲۴ نفر از این بیماران در بیمارستان‌های شهر کاشان و پنج بیمار نیز در بیمارستان‌های شهر آران و بیدگل بستری شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۱۸ و حداکثر سن آنها ۹۱ سال بوده است، ابراز داشت: ۲۳ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، پنج نفر اهل شهرستان آران و بیدگل و یک نفر نیز اهل دلیجان بوده‌اند.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۳۴۱ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۲۹۷ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۴۴ نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
مروجی از بستری ۵۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۴۸ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و دو نفر نیز در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری هستند.
وی بیان کرد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت سه بیمار شامل یک مرد ۸۵ ساله وو دو زن ۷۵ و ۸۲ ساله بر اثر ابتلاء به کرونا در منطقه کاشان جان خود را از دست داده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به ابتلای ۲۶۵ نفر به کرونا در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان با PCR مثبت از ابتدای شیوع تاکنون به ۱۹ هزار و ۱۱ مورد افزایش یافت.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱، شماره 4390 ؛ 14 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۴تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین