متکی: سرِ دولت رئیسی فریاد می زنیم /رئیسی باید برای هر وزارتخانه ۱۰ وزیر مطالعه‌ شده در اختیار می‌داشت نه اینکه تا صبح معرفی به مجلس اسامی تغییر کنند

سخنگوی شورای وحدت نسبت به عملکرد دولت رئیسی به ویژه انتخاب وزرا انتقاد کرد و گفت: اگر احساس کنیم در دولت شنوا بودن نسبت به این اشکالات کم است حتما با فریاد آن اشکالات را بیان می‌کنیم.

متکی: سرِ دولت رئیسی فریاد می زنیم /رئیسی باید برای هر وزارتخانه ۱۰ وزیر مطالعه‌ شده در اختیار می‌داشت نه اینکه تا صبح معرفی به مجلس اسامی تغییر کنند

منوچهر متکی در بخشی از سخنانش در نشست سراسری اعضای شورای مرکزی احزاب عضو جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با تاکید بر اینکه به دنبال تعامل با دولت هستیم، گفت: ۱۵۰ هزار نفر به‌عنوان روسای ستادهای مردمی در شهر و روستا از شورای وحدت حکم گرفتند و برای آقای رئیسی فعالیت انتخاباتی کردند. ما در عین حال حق خود می‌دانیم اشکالات را بگوییم و اگر احساس کنیم در دولت شنوا بودن نسبت به این اشکالات کم است حتما با فریاد آن اشکالات را بیان می‌کنیم.

متکی خطاب به گروه‌های سیاسی: افراد پرونده‌دار معرفی نکنید تا رد صلاحیت نشوند

وی تاکید کرد: کشورداری نیازمند مبانی اعتقادی، جهان‌بینی، جهت‌گیری، نقشه راه و افراد کاربلد است.

متکی ادامه داد: رای ۱۶ میلیونی آقای رئیسی در سال ۹۶ نشان داد که همه و خود ایشان به خوبی می‌داند اگر در سال ۱۴۰۰ نامزد انتخابات شود حتماً پیروز خواهد شد. پس ایشان ۴ سال فرصت داشت که همکاران خود را انتخاب کند. آقای رییسی باید برای هر وزارتخانه ۱۰ وزیر مطالعه‌شده و مصاحبه‌شده در اختیار می‌داشت نه اینکه تا صبح روزی که قرار بود وزرا به مجلس معرفی شوند مدام وزرای پیشنهادی تغییر کند.

۲۱۹۲۱۹

منبع: khabaronline-1836143

ارسال نظر