سوالات معنادار مهاجری از نماینده رهبری در دانشگاه‌ها؛ شما از اخراج این همه استاد خبر دارید و سکوت می‌کنید؟/شجاعت انتشار دلیل اخراج اساتید را دارید؟

مهاجری خطاب به نماینده رهبری در دانشگاه‌ها نوشت: پیشنهادم به جنابعالی این است که دلیل واقعی (نه اعلامی) برای اساتید اخراجی را کشف و بی هیچ ملاحظه‌ای در رسانه‌ها منتشر کنید.

سوالات معنادار مهاجری از نماینده رهبری در دانشگاه‌ها؛ شما از اخراج این همه استاد خبر دارید و سکوت می‌کنید؟/شجاعت انتشار دلیل اخراج اساتید را دارید؟

به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در کانال تلگرامی خود نوشت؛

جناب حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی نماینده محترم رهبری در دانشگاه‌ها

با سلام

حتما اطلاع دارید از ابتدای روی کارآمدن دولت سیزدهم، موجی از اخراج اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها در سراسر کشور ایجاد شده است.

برای هر یک از اخراج‌ها دلیلی عنوان شده یا تراشیده اند. عده ای را بدلیل مسائل اداری (مثلا پایان قرارداد و...) و گروهی را به بهانه ضعف علمی کنار گذاشته‌اند. اما حتی خواجه‌حافظ شیراز هم می‌داند اکثر قریب به اتفاق این برکناری‌ها بدلیل اختلاف مذاق سیاسی اساتید یادشده با طرز فکر جناح حاکم بر آقای رئیسی و دولت اوست.

برداشت این است که سیاسیون حاکم که نماینده اقلیت‌ کوچکی از جامعه‌اند حتی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها را هم در جریان نمی گذارند. اما اگر این فرض غلط باشد، باید بپذیریم جنابعالی بر همه اخراج‌ها مهر تایید زده‌اید؟

افرادی که نسبت به شما شناخت دارند، چنین تصوری را غلط می‌دانند اما باز هم اشکال به جای خود باقی است که آیا اساتید اخراجی از شما تظلم خواهی کرده‌اند؟ اگر کرده‌اند نتیجه چه بوده؟ اگر کسی به شما برای این کار مراجعه نکرده، تسلیم این واقعیت شده که از شما کاری بر نمی‌آید و خالص سازان چهار نعل به سوی مقصد خود می‌تازند؟

پیشنهادم به جنابعالی این است که دلیل واقعی (نه اعلامی) برای اساتید اخراجی را کشف و بی هیچ ملاحظه‌ای در رسانه‌ها منتشر کنید. شجاعتش را دارید. ندارید؟

27215

منبع: khabaronline-1875942

ارسال نظر