جزئیات قرارداد شهرداری تهران با یک خواننده

شهردار تهران گفت: همواره گفته‌ام باید با گردن کلفت‌ها و قوی‌ترین‌ها برخورد کرد اما اینکه بخواهیم اسم بیاورم را نمی‌توانم، از من لیست و اسامی افراد بزرگ را بخواهید.

جزئیات قرارداد شهرداری تهران با یک خواننده

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه بیستمین شنبه امید و افتخار و در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار لیست املاک واگذار شده گفت: حق و حقوق شهر را می‌خواهیم بازگردانیم در گذشته این املاک دست مجموعه‌ای بوده اما اکنون آن‌را پس گرفته‌ایم.

وی با تاکید بر اینکه منعی برای انتشار لیست وجود ندارد اظهار کرد: اما این لیست باید صحت‌سنجی شود ما برخوردهای قانونی خود را انجام می‌دهیم همواره گفته‌ام باید با گردن کلفت‌ها و قوی‌ترین ها برخورد کرد اما اینکه بخواهیم اسم بیاورم را نمی‌توانم شما باید از من لیست و اسامی افراد متخلف بزرگ را بخواهید.

زاکانی گفت: من حق ندارم آبروی فردی را ببرم در ۲۰ سال گذشته اسامی متعددی از جمله معاون رئیس جمهور را برده‌ام اما عده‌ای می‌خواهند التهاب در جامعه ایجاد کنند. سالیان گذشته در حوزه املاک واگذاری‌هایی شده بود و اغماض‌هایی صورت گرفته بود و و قراردادهای اشتباه نوشته شده بودند.

شهردار تهران ادامه داد: لوگوی شهروند ۶۰۰ میلیارد تومان بود اما ۳ میلیارد تومان فروخته شد و به گونه‌ای فروخته شده بود که می‌گفتند امکان ندارد بتوان این لوگو را پس گرفت اما ما اقدام کردیم و لوگو را پس گرفتیم.

زاکانی درباره قرارداد یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با یکی از خوانده‌ها گفت: این کاری برای حاج قاسم خوانده شد هم دکلمه و هم شهر داشت و کار ارزشمند و بزرگی بوده است.

شهردار تهران با اشاره به بودجه شهرداری تهران و برنامه چهارم توسعه گفت: برنامه را ارائه کردیم و انشالله جمع بندی نهایی آن در شورا خواهد شد مقدمه بودجه آماده شده است و بعد از آماده سازی مقدمه انتهای هفته با معاونت‌ها جلسه انتهایی را می‌گذاریم

وی درباره میزان بودجه گفت: قطعاً بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان است و قرار است برای شهر اقدامات بزرگی انجام شود.

منبع: mehrnews-5675665

ارسال نظر