تایید صلاحیت ۶۲۳ کاندایدای انتخابات مجلس در اصفهان

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت: مجموع افراد تأیید صلاحیت شده داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان به ۶۲۳ نفر رسید.

تایید صلاحیت ۶۲۳ کاندایدای انتخابات مجلس در اصفهان

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، مهدی سلیمانی اظهار کرد: با تأیید صلاحیت ۵۰ نفر دیگر از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان اصفهان، مجموع افراد تأیید صلاحیت شده استان به ۶۲۳ نفر رسید.

وی ادامه داد: ۲۱ نفر در حوزه انتخابیه اصفهان، جرقویه، کوهپایه، ورزنه و هرند، ۷ نفر در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، پنج نفر در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار، چهار نفر در حوزه انتخابیه مبارکه، سه نفر در حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار، سه نفر در حوزه انتخابیه فریدن، فریدونشهر، چادگان و بویین میاندشت، دو نفر در حوزه انتخابیه خمینی شهر، دو نفر در حوزه انتخابیه سمیرم، دو نفر در حوزه انتخابیه نایین و خوروبیابانک، یک نفر در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان و مجموعاً ۵۰ نفر به افراد تأیید صلاحیت شده برای انتخابات مجلس شورای اسلامی استان افزوده شد.

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان بیان کرد: روند قانونی بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان تا ۱۹ بهمن‌ماه ادامه دارد و نتایج نهایی در خصوص سایر داوطلبانی که صلاحیت‌شان در مرحله قبلی تأیید یا احراز نشده است در تاریخ ۲۰ بهمن اعلام خواهد شد .

۴۶

منبع: khabaronline-1867067

ارسال نظر