پاسخ مسی به شایعه بازگشت قرضی به بارسلونا

تسنیم نوشت: فوق‌ستاره پیشین بارسلونا احتمال بازگشت قرضی به این تیم در آینده را رد کرد.

پاسخ مسی به شایعه بازگشت قرضی به بارسلونا

لیونل مسی که هفته پیش موفق شد برای هشتمین بار توپ طلای مجله «فرانس فوتبال» را به دست بیاورد، در گفت‌وگو با این مجله فرانسوی درباره بارسلونا، تیمی که تابستان 2021 در پی ناتوانی این باشگاه در تمدید قراردادش بابت قوانین سختگیرانه لالیگا به حضور 21 ساله خود در این تیم پایان داد و فرصت خداحافظی در زمین را با هواداران بارسلونا پیدا نکرد، گفت: من می‌توانستم به بارسلونا بازگردم اما در نهایت این اتفاق نیفتاد. شرایط درست شبیه به سال 2021 بود که مجبور به ترک بارسا شدم، حتی اگر شرایط در آن مقطع متفاوت بود.

وی افزود: اولین چیزی که به آن فکر کردم این بود که به خانه بازگردم، دوباره در بارسلونا بازی کنم و همان‌طور که همیشه آرزویش را داشتم، در آنجا بازنشسته شوم اما این ممکن نبود، بنابراین تصمیم گرفتم به اینترمیامی بروم. من هنوز بازی‌های بارسلونا را دنبال می‌کنم، حتی زمانی که در پاری‌سن‌ژرمن بازی می‌کردم. به نظر من از زمان آمدن ژاوی و با اضافه شدن بازیکنان جوان عالی و بازیکنان باتجربه مانند روبرت لواندوفسکی و ژول کونده، تیم پیشرفت خوبی داشته است.

فوق‌ستاره پیشین بارسلونا همچنین ضمن رد احتمال انتقال قرضی‌اش به بارسلونا یا هر باشگاه اروپایی دیگر در آینده، خاطرنشان کرد: خیر هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد. ما اما پس از بازنشستگی من، برای زندگی به شهر بارسلونا برمی‌گردیم، آنجا خانه ما است و من، همسر و فرزندانم دوستانی در آنجا داریم.

برنده 8 توپ طلا که در زمان حضورش در بارسا در 778 بازی 672 گل برای کاتالان‌ها به ثمر رساند، به این تیم برای کسب 34 جام مختلف از جمله 10 قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرد.

258 258

منبع: khabaronline-1832819

ارسال نظر