ادعای رسانه ترکیه‌ای درباره بمب زمستانی استقلال

ورزش سه نوشت: یک رسانه ترکیه‌ای ادعای غیرممکنی را درخصوص اللهیار صیادمنش و بازگشت او به استقلال مطرح کرده است.

ادعای رسانه ترکیه‌ای درباره بمب زمستانی استقلال

همه در انتظار آغاز تحرکات جدی استقلال در بازار نقل و انتقالات هستند. تقریبا تمام علاقه‌مندان به فوتبال از لیست پرستاره و مدنظر جواد نکونام برای نیم فصل دوم آگاه هستند و سرمربی جوان آبی‌ها طی گفت‌وگویی که چند روز پیش انجام داد، یک‌بار دیگر روی جذب این نفرات تأکید کرد.

نکونام با اشاره به نحوه انتقال خودش از اوساسونا به استقلال، اعلام کرد که خرید لژیونر نباید تخیلی و رویایی تلقی شود چون بسیاری از لژیونرها علاقه دارند تا پیراهن این تیم را بر تن کنند و حتی گواردیولا هم اگر بازیکن مناسب در اختیار نداشته باشد، نمی‌تواند به موفقیت دست پیدا کند.

یکی از بازیکنان مدنظر نکونام برای حضور در استقلال، اللهیار صیادمنش است. بازیکنی که وضعیت خوبی در هال سیتی ندارد و طی هفته‌های گذشته جایی در فهرست تیم نداشت اما در دو مسابقه اخیر و با طلسم شکنی، پس از مدت‌ها برای ببرها به میدان رفت و حالا یک رسانه ترکیه‌ای، درخصوص این بازیکن ادعای غیرممکنی را مطرح کرده است.

آنگونه که fotospor نوشته است، "اللهیار در حال بازگشت به تیمی است که درخشش در فوتبال حرفه‌ای خود را از آنجا آغاز کرده چرا که او نتوانسته است آنچه را که از وی انتظار می‌رفت، ارائه دهد". طبق ادعای این رسانه، صیادمنش قصد دارد به استقلال بازگردد.

این رسانه نوشته است: اللهیار صیادمنش که با امیدهای زیادی توسط هال سیتی و از فنرباغچه به خدمت گرفته شد، نتوانست خود را به خوبی نشان دهد.

در حالی که شنیده می‌شود باشگاه ایرانی استقلال می‌خواهد اللهیار را به ترکیب خود اضافه کند، گفته می‌شود که این مهاجم به دلیل اینکه نمی‌تواند در هال سیتی فرصت بازی پیدا کند، نظرش نسبت به این انتقال مثبت است.

بازیکن سابق فنرباغچه در سال 2018 هنگام بازی برای استقلال کشف شد. در آنجا بود که او اولین قرارداد حرفه‌ای خود را به امضا رساند. مهاجم مرکزی که نتوانسته به پتانسیل مورد نظرش برسد، به همان جایی که کارش را شروع کرده برمی‌گردد.

تیم آجون ایلیجالی به فکر انتقال قرضی صیادمنش به باشگاه ایرانی است تا اللهیار فرصت بازی بیشتری پیدا کند و فرم خود را به دست آورد. انتظار می‌رود این توافق در ژانویه تکمیل و به رسانه اعلام شود.

گزارش این رسانه ترکیه‌ای در حالی به پایان می‌رسد که این انتقال به استقلال غیرممکن است چرا که طبق قوانین امسال لیگ برتر، هیچ بازیکن لژیونری نمی‌تواند به‌صورت قرضی به فوتبال ایران بازگردد و بازگشت صیادمنش تنها در صورتی شدنی است که انتقال او دائمی باشد.

1976276

258 258

منبع: khabaronline-1858361

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار