دستیار یحیی در آستانه سرمربیگری در پرسپولیس!

ورزش سه نوشت: دستیار برزیلی یحیی گل‌محمدی در آستانه پذیرش پست سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس قرار گرفته است.

دستیار یحیی در آستانه سرمربیگری در پرسپولیس!

اوسمار ویرا، مربی برزیلی که برای دومین فصل پیاپی همکاری خود با باشگاه پرسپولیس را دنبال می‌کند، در آستانه یک اتفاق مهم در زندگی حرفه‌ای خود به عنوان سرمربی است.

اوسمار که پیش از پرسپولیس سابقه حضور در لیگ باشگاهی برزیل و حضور در تیم‌هایی از جمله کورینتیانس، فلامینگو و اینترناسیونال را در کارنامه دارد، پس از یک سال موفق و دور از حاشیه در پرسپولیس، در دومین فصل حضور در ایران ممکن است به عنوان سرمربی بعدی پرسپولیسی‌ها انتخاب بشود. البته در حال حاضر همه چیز منوط به برانکو ایوانکوویچ و پذیرش یا عدم پذیرش پیشنهاد پرسپولیسی‌ها به عنوان سرمربی آینده این باشگاه است.

برانکو که در حال حاضر با عمان در قطر به سر می‌برد و مسابقات برای او از روز سه‌شنبه آغاز خواهد شد، در شرایطی نیست که بتواند با پرسپولیسی‌ها در مذاکره مستقیم و مرحله به مرحله قرار بگیرد و با توجه به اینکه تیم او درگیر رقابتی سخت در جام ملت‌های آسیا است و آنها به دنبال موفقیت در این مسابقات هستند، بعید است که برانکو بخشی از تمرکز خود را معطوف به پرسپولیس بکند، به‌خصوص که اخبار مربوط به او به شدت از سوی رسانه‌های ایرانی دنبال شده و بازتابی منطقه‌ای دارد و حالا ایوانکوویچ حتی ممکن است فردا در نشست مطبوعاتی خود پیش از بازی با عربستان مجبور باشد به سوالات خبرنگاران ایرانی درباره حضور در پرسپولیس هم پاسخ بدهد.

به هر صورت پیشنهاد حضور در سرمربیگری پرسپولیس به اوسمار داده شده و او با این دید از دیروز تمرینات را زیرنظر گرفته و احتمالا پلنی برای حضور به عنوان سرمربی آماده خواهد کرد. این را هم در نظر داشته باشید که دستیاران ایرانی یحیی به احتمال زیاد در روزهای آینده از این باشگاه جدا خواهند شد.

258 258

منبع: khabaronline-1860750

ارسال نظر