بارش برف در محور کاشان - نطنز

رئیس روابط عمومی اداره کل راهداری استان اصفهان خبر داد:

بارش برف در محور کاشان - نطنز

بارش برف در محور کاشان - نطنز
16 آبان 1400, 10:32 / کد خبر:780331
رئیس روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان اصفهان با اعلام آخرین وضعیت راه‌های این استان، گفت: هیچ گونه انسداد، حادثه، مسدودی و محدودیتی در راه‌های ارتباطی استان اصفهان وجود ندارد.
علیرضا محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: امروز محورهای گلپایگان-موته، گلپایگان -خمین، اردستان-کاشان و اردستان-نایین بارش باران دارد.
وی افزود: همچنین از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح امروز در محور آزادراه نطنز-کاشان و محورهای اردستان-نایین و اردستان-اصفهان شاهد بارش برف هستیم.
رئیس روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اصفهان گفت: همه محورهای گلپایگان از هشت صبح امروز بارندگی داشته و همچنین در محورهای اردستان-کاشان، نطنز-کاشان و نجف‌آباد-دارن نیز شاهد بارش باران هستیم.
محمدیان تصریح کرد: علاوه بر این در محورهای دامنه-خوانسار، نجف آباد- داران، زرین شهر-شهرکرد و شهرضا-سمیرم شاهد مه غلیظ و کاهش میدان دید هستیم.
وی تصریح کرد: هیچ گونه انسداد، حادثه، مسدودی و محدودیت در راه‌های استان اصفهان وجود نداشته و لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و شرایط بارندگی برف و باران به حرکت خود در جاده‌ها ادامه داده و نکات ایمنی را رعایت کنند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱، شماره 4386 ؛ 09 تیر 1401
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین