شرکت جهان فولاد سیرجان استانداردهای مدیریتی را دریافت کرد

شرکت جهان فولاد سیرجان در ادامه‌ روند کسب موفقیت‌های درخشان در سال ۱۴۰۲، توانست این بار در حوزه‌ مشتری‌مداری و در راستای تعهد به ارایه‌ محصولات تولیدی باکیفیت مطلوب، به عنوان اولین شرکت تولیدکننده شمش‌های فولادی در منطقه‌ی معدنی و صنعتی گل‌گهر، گواهینامه‌های استاندارد ISO ۱۰۰۰۴ (سیستم مدیریت رضایت‌مندی مشتریان) و استاندارد ISO ۱۰۰۰۲ (سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان) را دریافت کند.

شرکت جهان فولاد سیرجان استانداردهای مدیریتی را دریافت کرد

به گزارش ایراسین ، شرکت جهان فولاد سیرجان در ادامه روند کسب موفقیت‌های درخشان در سال ۱۴۰۲، توانست این بار در حوزه مشتری‌مداری و در راستای تعهد به ارائه محصولات تولیدی باکیفیت مطلوب، به عنوان اولین شرکت تولیدکننده شمش‌های فولادی در منطقه‌ی معدنی و صنعتی گل‌گهر، گواهینامه‌های استاندارد ISO ۱۰۰۰۴ (سیستم مدیریت رضایت‌مندی مشتریان) و استاندارد ISO ۱۰۰۰۲ (سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان) را اخذ کند. این امر بیانگر نهایت تعهد و عزم راسخ مدیران و مجموعه‌ی کارکنان این شرکت جهت افزایش کمیت و کیفیت تولیدات، رفع نیازهای بازار کشور و جلب رضایت حداکثری مشتری است.

شرکت جهان فولاد پیش از این نیز توانسته بود استانداردهایی نظیر ۹۰۰۱، ۱۴۰۰۱، ۵۰۰۰۱، ۴۵۰۰۰۱ و همچنین گواهینامه کیفیت محصول از اتحادیه اروپا (CE) را اخذ و تمدید نماید.

شرکت جهان فولاد سیرجان استانداردهای مدیریتی را دریافت کرد

بدون‌شک کسب موفقیت‌های یادشده و اخذ گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی و کشوری توسط شرکت جهان فولاد سیرجان « فجهان » مهر تأییدی بر تلاش‌های بی‌وقفه، مستمر و اراده‌ی پولادین کارکنان عرصه‌ی فولاد سیرجان در راستای توسعه و تعالی همه‌جانبه‌ی این شرکت، از تولید به عنوان ابتدای زنجیره‌ی خودکفایی تا جلب رضایت مشتری به عنوان آخرین حلقه‌ی این زنجیر و از همه مهم‌تر، برداشتن گام‌های استوار در راستای تحقق هدف والای مقام معظم رهبری است که در شعار "مهار تورم و رشد تولید" جلوه‌گر شده است.

شرکت جهان فولاد سیرجان استانداردهای مدیریتی را دریافت کرد

منبع: irasin-48946

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار