افطاری ایتام، توزیع بیش از ۹ هزار بسته معیشتی و غذای گرم

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) نائین گفت: توزیع ۳ هزار بسته معیشتی، ۶ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم به صورت روزانه و ضیافت افطاری ۶۵۰‌ نفر از ایتام تحت پوشش برخی اقدامات کمیته امداد نایین در ماه رمضان امسال است.

افطاری ایتام، توزیع بیش از ۹ هزار بسته معیشتی و غذای گرم

محمد جواد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در اصفهان اظهار کرد: افطاری دادن یکی از سنت‌های حسنه و سفارش شده است که توفیق داشتیم در ماه رمضان میزبان ۶۵۰ نفر از خانواده‌های تحت حمایت در ضیافت افطاری در آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی (ع) نائین باشیم.

وی ادامه داد: با همت خیران شهرستان نائین، حدود ۳ هزار بسته معیشتی و مواد غذایی بین خانواده‌های تحت حمایت و اقشار نیازمند توزیع شد و همچنین حدود ۶ هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در هر شب از ماه مبارک رمضان در قالب افطاری در اختیار نیازمندان قرار گرفته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نائین افزود: کمیته امداد در ماه رمضان با طرح‌های مختلف با شاخصه تکریم ایتام در میان همشهریان نایینی بوده است و مردم عزیز می‌توانند کفالت یک یا چند فرزند یتیم را برعهده بگیرند و ماهیانه مبالغی را به حساب این عزیزان واریز کنند.

شفیعی ضمن تبریک عید سعید فطر گفت: در روز عید سعید فطر نیز کمیته امداد شهرستان نائین آمادگی دریافت فطریه عام، فطریه سادات، کفاره عمد و غیرعمد همشهریان عزیز را دارد که در دو قالب واریز به شماره حساب‌های مربوطه و یا صندوق‌های کمیته امداد این امر امکان پذیر است.

منبع: imna-743296

ارسال نظر

اخرین اخبار
پربیننده‌ترین اخبار